Bambaşka sohbet

Bambaşka Sohbet

Bambaşka sohbet ile dile kolay, anlatması güç bu sohbette tanıdığım birini. Sana olan duygularımın tarifi yok. Sevgi, aşk, mantık, duygu, yada eksiklik mi inanın bende bilmiyorum.

Lakin birşeyi biliyorum. Hayatım boyunca eksiksiz herşeyi paylaştığım, eğrimi doğrumu aklımdan geçen herşeyi…
Livanın sohbet sitesi içinde Liva neden yok merak ediyorsunuz ya. Kendini sanalda kirletmiş, oysaki reel hayatında tertemiz olan insanların oyunlarına doydum.

Evet çok kişiye değer verdim, emek verdim, sevgi verdim, saygı verdim, verdim verdim verdim…
Hesabı yok verdiklerimin. Zaten olsada hiçbir zaman tutmadım o hesabı. Reel sohbet arkadaşım şöyle dedi geçen gün.
Sen bana öyle birşey yaptınki ne yapsam ödeyemem hakkını.
Peki şimdi mi farkettin bunu reel sohbet hayatımdan seni kafa dağıt diye getirdim sanal sohbet hayatına. Livanın sohbet sitesi reel hayatdan daha mı baskın çıktı ki beni sanal sohbet içinde bir erkek için sattın.
Bu kadar mı çocuktun. Bu kadar mı akıllı görünen salaktın. Ah be Beyazgül keşke öylece beyaz kalsaydın.

Şimdilerde mevlana gibi oldum. Diyor ya, açıkları örtmede gece gibi olun. Ben sana gece gibi oldum. Lakin artık akıllandım. Seni benim olandan uzak tutmaya çalısıyorum. Lakin ozamanda öyle yapmıştım.
Bir fark var beni satacak bir adam yok hayatımda…
Evet çoğu kez sevmiyorum diyip çekip gitmeye çalışsada ellerimi bırakamayan. Kızdığında canavar olsada, hep üzülme diyebilen. Aslında beni benim gibi tanıyan.
Ne zaman güldüğümü ne zaman ağladığımı bilen. Lakin yinede hep düşünen.
Öyle biriki; bana herşeyi ama herşeyi yeri geldiğinde bit dost gibi, yeri geldiğinde kıskanç bir sevgili gibi her daim tatdıran. Dedim ya tarifi yok. O halde bu duyguların yada hissin adı her neyse. Adını sen koy ve bana söyle.

Bambaşka Sohbet

Bambaşka Sohbet

Bambaşka sohbet

Benim hislerim aslında ne kitap olur, ne kağıtlara sığar. Yaz yaz bitmez. Çıka gelir birgün adını bilmezsin. Sesini duyduğun an anlarsın ki çeken birşeyler var. O mutlu olsun diye ona sesini özledim bile diyemezsin.
Sesini duyduğun an sanki sarılmışsın gibi sıcaklık sarar içini. Onun korkuları vardır, ama senin korkuların onunkisinden daha büyüktür. İste bunu farkedemez ki, o olmadığı zaman önemsizdir artık orada olanlar. Herşey bu sohbette başlar.
Ben yazarım hiç susmam.
Çünkü yazacak o kadar çok şey varki. Lakin hepsi aynı kapıya çıkıyor.
Nasıl sevgimi söylesem anlatsam anlarsın. Yada nasıl inandırsam seni umrumda kimsenin olmadığına. Yada ne yapsam anlarsın hata etmeyeceğimi bile bile.
Bazen diyorsun ya bile bile yazdın yada vs… Benim öyle küçük hesap ve düşüncelerim olmadı. Ben yapacağımı baris yaptım hep. Sohbetederiz chat sitesi içinde olduğu gibi.

Adını sen koy

Neysem oydum ve o olacağım. Basit insanlar için kimliğimi kaybetmedim. Ha diyorsan ki kimliği kaybetmiş lazım. Sohbetederiz chat sitesi içinde fazlasıyla var. Bi ziyaret et lakin dikkat et derim.
Neyse tefsiri yok hiçbirşeyin peki sende tefsiri varmı benim his ve duygularımın. Eğer varsa Adını sen koy.
: )

Bambaşka Sohbet

Bambaşka Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
645 okuma
28 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?