Dost gibi sohbet etmek

Dost gibi sohbet etmek sizce mümkün mü?
Bizler cahil insanlar değiliz. Evet haklısınız sohbet platformlarinda özelinize rahatsızlık verici birçok insan gelebiliyor. Cinsel istismarda bulunma çabasında olan insanlar. Bakın sohbet sitelerinde cinsel sohbet yok demiyorum. Elbette cinsel sohbet eden birçok insanda mevcut. Fakat herkes bir değildir. Bir kadına her yaklaşan erkek cinsel sohbet istiyor manasına gelmez. Yada erkeğe yaklaşan kadında olabilir. Yalnız şunu atlamayalim sevgili sohbetci. Yeni tanıdığın bir insanla ne paylasabilirsin? Sohbet sitelerinde iyilerin olduğu gibi kötulerinde oldugunu hepimiz biliyoruz. Ben sizlere sohbet sitemde sohbetiyi yada cicisohbet farkini soyle anlatayim isterseniz.

Dost gibi sohbet etmek

Cicisohbet de Dost dediğin, gidecek hiçbir yeri yokken sana sığınan değil, gidecek çok yeri olmasına rağmen senin yanında olandır. Belkide en büyük farkimiz budur sohbet odalarından. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, Bu zamanda az dostun olsun, daha iyi…
Herkesle uzaktan hoş beş edip geçmeli, can gözünü açınca görüyor ki insan; en büyük düşmanıymış en çok güvendiği. Ben çok yaşadım düş kırıklıkları sohbet odaları öyle bir yer ki. Senin arkamdan neler çevirdiği halde yüzsüzce yüzüme bakan dolu. Dost rolü yapan çok fakat, kimi vakit sönen hayat ateşimiz rüzgar gibi bir başkası tarafından körüklenerek alevlenir. Ve her birimiz bu ateşi tekrar canlandıran dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi borçluyuz. Herkes dost olamaz dostunu bulmak icin masalsohbet de sohbetin masal olur.

Dost gibi sohbet etmek için tıklayınız

Sohbet etmek

Sohbet etmek demek; Elinde hava, ışık ve dost sevgisi kaldiginda üzüntü çekme diye. Seninle sohbet eden dostlar acıları da sevinçleri de paylaşırlar.
Git rüzgâr dostuma onu nasıl sevdiğimi anlat, mutluysa usulca gel yanıma, mutsuzsa dostun her zaman yanında, dostca sohbet odalarında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla. Diyen bir dost bulmak Cok da zor degil sohbet platformumuzda ister webden sohbet etmek için sohbetiyi, cicisohbet, masalsohbet yada play store uygulamiz ile masal sohbet yaz sohbetiyi uygulamasını indir. Yada sohbetiyi mırcı ile dost gibi sohbet etmek yada cinsel sohbet etmek yada aradigin ne varsa bu sohbette. Ozelinize gelen sapıklar olmadan sohbetin tadına varmaya var misiniz?
Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.000 okuma
21 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Tam da bu iste dost gibi sohbet edebilmek lazim.

  • Oyyy dostluğuna kurban olam livam ne güzel yüreğin var.

  • Gerçek dostluk sağlık gibidir, kaybedince değeri anlaşılır. O yuzden gerçek dost edinmek zordur. Dost gibi sohbet etmek için size bir fırsat sunulmuş. Elbette mevlana da sözünde bir nebze haklı…. Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Ama hakkım helal değil; dost gibi görünüp kuyumu eşene…
    LIVA DA BU ARA OLE DIYOR. Kazik yemeye kim alıştı ki dost dediklerinden.
     

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?