Denizli sohbet

Denizli sohbet Biz DENİZLİLİYİZ! Krallık taslayanı tahtından, Artislik taslayanı mekanından kaldırırız. Diyen sevgili Denizli ler için kurulmuş bir sohbet odasıdır. Sevgili sohbetci dostlar, siz ister Denizlili olun ister Ankaralı, sizlerinde İncire yemiş, mısıra darı, beyaz leblebiye kavrulmuş, karnabahara çiçek sofra bezi sermek değil, sofra bezi yazmak diyen, bir Denizlili dostunuz, arkadaşınız, yada bir aşkınız neden bu Denizli sohbet odaları nda olmasın.

Denizli sohbet

Bakın sevgili Hasan sohbetci ne demis Denizli için; sizlere kisa bir şiir ile tanıttı Denizliyi.

Denizli

Katmer, katmer güller açmış.
Açmış da güzellik saçmış.
Denizli’ nin horozunun,
Ötmesi de bir başkaymış…

Denizli’nin altı suymuş,
Suyun üstünde dururmuş.
Ağaçlar,akarsular, bahçeler,
Ondan bolmuş..

Güzel yermiş vesselam.
Bolluk içinde insanlar.
Pamuk tarlasında kadınlar,
Giysileri, elbiseleri toplar…
Hasan Özaydın

Ne güzel de tanıtmış Denizli sohbet sitesinde Hasan Denizliyi. Sizlerde sohbetiyi.org adresine gelip ailemize katılabilirsiniz.

Denizlinin neyi meşhur

Denizlinin meşhur yemekleri; Çılbır, Biber Tatarı, Tandır Kebabı, Aşure, Keşkek, Yoğurtlu Patlıcan Közlemesi, Çaput Aşı, Sıyırma,
Denizlinin gezilecek yerleri;
Tarihi Yerleri; Atatürk ve Etnografya Müzesi, Pamukkale Arkeoloji Müzesi, Hierapolis, Laodikeia

Denizli Hakkında Kısa Bilgi

Ege Bölgesinin güneydoğusunda yer alır. Şehir Dünyanın 7 Harikasından biri olan Pamukkaleyi içinde barındırır.

Yaygın Tarım Faaliyetleri; Tütün, Pamuk, Pancar, Arpa, Buğday, Mısır, Cevizdir.

Üniversitesi; Pamukkale Üniversitesi

Bunlar Denizli için sohbet odamizda konusulmus sözü geçmiş mevzularımız, sizlerde #sohbet odamız da en kaliteli sohbet ederken ayni zamanda iyifm radyomuzda belki Dj-Rastlantiyi, belki Dj-Bedirhan yada Dj-Menatrib oda olmadi derseniz, Dj-DeliKızlar yayinciligiyla sohbetinize neşe katabilirsiniz.

İyifm yayıncılık farkı ile sizlere www.iyifm.org radyo adresini de kendine bağlamış bulunmaktadir. Sizlerinde çalan şarkısı iyi radyo iyifm de olsun. Hem kulağınızda hos bir sarki miriltisi, hemde ruhunuzun bile rahat edeceği tek sohbet ortami olan sohbetiyi simdi www.sohbetiyi.org adresinde, Denizli sohbette sizleri beklemekte aşk, dostluk, aile. Gecikmeden sende gel.Sohbet denilince kaliteli sohbet, elit sohbet,seviyeli sohbet in tek adresi sohbetiyi.org iyi sohbet in erisilmez adresi sohbetiniz bol neseniz sutlu cikolata gibi olsun…

 

 

Sohbette sevgi, saygı, aşk, disiplin

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
7 yorum
1.022 okuma
7 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?