Chat

Chat odaları içersinde en iyisi olan sohbetiyi.org sizler için kuruldu. Sanal ortamdaki herseyi gercek hayata taşıyan mekan. En sevecen asklar, dostluklar, sohbetler burada. Burasi neresi mi? Tabi ki ~ Sohbetiyi.Org ~

Chat

Chat denilince ilk olarak akla gelen iyi sohbet odası olsun. Sunucumuz sizlerin seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamina sahip olabilmesi icin kurulmustur. İnternet aracılığı ile arkadaş edinmek isteyenlere en kolay yolu sunmaktadır. Bir web sitesinden beklediğiniz en iyi hizmeti kullanıcılarına ücretsiz olarak sunarak, kendi alanında en büyük sohbet sitesi olmaya hazırlamaktadır. IRC sunucularına olan ilgi azalmış gibi görünsede irc kültürü vaz geçilmez bir tutku olarak günümüze kadar istikrarlı biçimde gelmiştir.

Sisecevir

Tabiki sadece bu kadarla kalmıyoruz. Sohbetiyi.org olarak bizlerde sizlere eski zamanımızda reelimizde oynadığımız sisecevir oyununu ayağınıza kadar getirdik. !varım diyerek oyuna dahil oluyoruz. !cevir diyerek sisemizi ceviyor, sisemizin seçtiği şahıslar. !doğruluk yada !cesaret seçip.
!soru ve sorumuzu yazarak belirte bilir.cevabinizida !cevap yanit seklinde verebilirsiniz. Simdi sisecevir heyecan icinde ve neşeyle sohbetin en iyi adresi olan sohbetiyi.org adresinde oyuncularını ayni zamanda sohbet edenlerini sohbet seven kadrosuyla beklemektedir.
Bir Sohbet Sitesi olmaktan çok daha fazlasını siz kullanıcılarına sağlarken bunu en iyi şekilde sizlere sunduğumuz düşünüyoruz.
Mirc indirip sohbet etme imkanı ilede ayrıcalıklarını yansıtmaktadır. Online radyoları ile sizlere doyumsuz bir müzik ziyafetide sunan radyolarımız, oyun kanallarımız ilede sizlere eğlenceyi doruklarda yaşatıyor.

Oxm kelime yarisma

En güzel oyun benim icin karışık harflerden kelime turetme oyunu ben şahsen çok seviyorum birçok sohbet eden de biliyorum seven. Hem O kadar la bitmiyor kelime, yarisma, oyun, klavye gibi birçok oyun kaynaklarımız mevcut.

OzAman ne diyoruz En iyi sohbet sitesi, en iyi ilişki sitesi veya en iyi arkadaşlık sitesi arayışı en iyisini yakalamak için şüphesiz büyük bir fırsat. Teknolojinin hızına ayak uydurmama gibi bir durumun söz konusu olması oldukça gerilerde kaldı. Aşkı internette aramak, onu bulmak kadar gerçek!

Şimdi sizlerde sohbetin, askın, dostlugun, oyunun tadina varmak icin en iyi sohbet sitesi olan www.sohbetiyi.org adresine bekleniyorsunuz.

Sohbetiyi.org  Liva Saygılarımız

Chat odaları içersinde en iyisi olan sohbetiyi.org sizler için kuruldu. Sanal ortamdaki herseyi gercek hayata taşıyan mekan. En sevecen asklar, dostluklar, sohbetler burada. Burasi neresi mi? Tabi ki ~ Sohbetiyi.Org ~ Chat Chat denilince ilk olarak akla gelen iyi sohbet odası olsun. Sunucumuz sizlerin seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamina sahip

Chat odaları içersinde en iyisi olan sohbetiyi.org sizler için kuruldu. Sanal ortamdaki herseyi gercek hayata taşıyan mekan. En sevecen asklar, dostluklar, sohbetler burada. Burasi neresi mi? Tabi ki ~ Sohbetiyi.Org ~

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.285 okuma
9 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?