Çankırı sohbet

Sohbetiyi Cankiri sohbet

Çankırı sohbet odaları Çankırılı dostlarımızın bir araya gelerek, gerekse memleketlerini,gerekse yabancı bir dostlarına çankırı tanıtmaları için açılmış bir sohbet odasıdır.

Çankırı’nin büyük bir bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde, bazı bölümleri de Karadeniz Bölgesi’nde olan Çankırı, batıda Bolu, kuzeybatıda Karabük, kuzeyde Kastamonu, doğuda Çorum ve güneyde Ankara ve Kırıkkale ile çevrilidir.

 

Çankırı sohbet

Sohbet odaları her şehre özgü olarak da gelişim göstermektedir. Çankırı sohbet odalarına baktığımızda bu sitede daha çok Çankırılı insanları görmekteyiz. Sohbetiyi.org Turkiyenin en güvenilir sohbet sitesidir.

Tamamen uyeliksiz ve ucretsiz olan bu sohbet platformumuza gelerek sohbetiyi.org da sizlerde yetkili olabilir yeni dostluklar, yeni aşklar, yada yeni bir aile diyebileceğiniz samimiyetler kurabilirsiniz. Siz biz demeden kesinlikle ayrım yapılmayan bir sohbet odası sizler için en kaliteli sohbet sitesidir ve en seviyeli sohbet buradadir. Çankırı sohbet de haydi Çankırı li dostlarimiz el ele verelim, bir araya gelelim. Güven, huzur, sevgi, saygi hepsi birarada. Her insanin reel dışında biraz nefes almaya ihtiyacı var. Artık sizinde bu ihtiyaçi gidereceğiz bir özel sohbet edebileceginiz harika bir sohbet odası var. Tek yapmanız gereken; ister mobil sohbet, ister webden istersenizde mircimizi kulanarak, www.sohbetiyi.org adresine hemen baglanabilirsiniz. Yada googleplay uygulamanız ile de giriş yapabilirsiniz.

Biraz Çankırı dan bahsedelimmi?

 

Çankırıda neresi gezilir

 

Çankırı müzesi, Cendere (Salman) Höyük,

Sakaeli Kaya Mezarları, Çankırı Kalesi ve Emir Karatekin Bey Türbesi, Tuz mağarası,

Alpsarı Göleti (Korgun), Ulu Camii (Sultan Süleyman Camii), Bayramören Tarihi Ahşap Köprüsü, Ilgaz – Kadın Çayırı Yıldıztepe, gibi Çankırı nin gezilecek bircok alani mevcut olup sizlerde Çankırı sohbette sohbetin tadını cikara bilirsiniz…

Sohbetiyi.org sizler için var.

 

Çankırı ‘nin neyi meşhur

 

Sohbetiyi.org sizler için sohbetindr çankırı li dostlarının ağzından nesi meshur sorusuna yanit aldi.

Çankırı kızılcık surubu, Çankırı yumurta tatlısı çankırı ili için en meshur lezzetleriymiş. Sizlerde çankırının daha neleri meşhur merak ediyorsaniz sohbetiyi.org a sizlerde güzel bir nickle giris yapabilir. O nicki baskasi almasin diye ( /ns register sifre email ) şeklinde Aile ortamimiza katılabilirsiniz. Www.sohbetiyi.org dan sevgilerle…

Saygilarimla Liva

ÇANKIRI SOHBET ODALARI

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
777 okuma
4 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Çankırı kesfe deger biryer bence emek vermissiniz her makaleyi okumaya çalışıyorum .

  • Çankırı sohbet de doğru kişiyle başladığında sohbetine, henüz birbirinizi tanımıyor olsanız bile ırmaklar gibi akıyor olmayacak cümleler.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?