Bir dicey aşkı

Bir dicey aşkı

Bir dicey aşkı hikayesi sizlerle paylasmak istedim. Bir sohbet sitesinde başladı. Kalbi güzel iki insanin tanışması. Evet diğerinin dediği gibi belki onun gerçek hallerini sadece o gördü. Ağladığını o duydu. Hep gulumseyen kadının hıçkırarak haykırışlarını o hissetti. Sevememek degildi kadininkisi. Bazen sevdiğinde de kaçar insan. Daha çok sevmekten kacar, baglanmaktan kaçar. Bir dicey aşkı dillere destan. Sen o destan gibi aşkı www.sohbetiyi.org da iyi sohbet de bul.

Bir Dicey aşkı

Kadın evli erkek ise bekarmis. Evet imkansız aşkı seçmiş kalpleri ama gönül ferman dinlemiyor. Kadın ise uzak kalmaya karar vermiş. Rolleri değişmiş gibi erkek alıngan biriymis, ustelik fazlasıyla kinayeli sözleri varmış. Kadın o her yayın aldığında sesini duymak için bulunduğu sohbet sitesine girmiş. Bilmem belkide erkek kadının yayın aldığı zamani öğrenmeye çalışmıştır. Biz kadının dilinden dinledik. Erkek olani bulursaniz siz sohbet edenler dinlesin. Kadının sesini özlediği aşikar ki duyma çabasında. İletisimi kesmisler ama bir türlü kopmayi basaramamislar. Sonu olmayan bir aşk hikayesi bu. Aslında yazarken cumleleri ben bile seçemiyorum. Kalben gelen kaleme dokulmuyor… Ne zormus böyle bir hikayeyi yazması. Sohbet siteleri adı altında bu şekilde yasanan bir cok aşk hikayesi elbette vardır. Sevmek de sevilmekde güzel seyler. Fakat değer verdiğin seni yanlış görmüş ve tanımış ise en büyük acı o galiba. Basitlik değildir sevmek, büyük başarıdır. Fakat sohbetinde erkek, kadının gözü önünde başkasına kalbim sende, sen kalbimde öyle bir yerde diyorsa. İşte o büyük sıkıntı o aşkta. Gözün görmese gönül katlanır. Göz görünce gönül derman arıyor. Sizde dermaninizi sohbetiyi.org da arayın.

Bir dicey aşkı

Bir dicey aşkı

Dicey aşkı

Peki ne oldu bu aşk? Belki gönüllerde yaşıyor. Belkide erkeğin dediği gibi tabutun içinde o, onun içinde ise kadının aşkı. Dile hoş gelsede aslını düşününce pek hos gelmiyor. Bu aşk boyle gider ne biter, nede bitirir. Kadın erkeği bekletmekten vaz geçer belkide. Nedeni korktuğu için degil. Sevdiği mutlu olsun diye. Çünkü ona kadın mutluluk verecek durumda degildir. Belkide kim bilir hic var olmamak uzere kaybolur kadın. Askda herşey mumkun ya sizin aşkınızda ne mumkun? Paylaşmak ve aradığınızı bulmak için www.sohbetiyi.org da sohbette kalın.
Saygılarımla

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
755 okuma
1 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Gerçek yaşanmış bir hikaye bu kadar guzel şekilde kaleme almak bir dicey aşkı hikayesi sizlerde yasamayin dilerim sizin aşkımız mutlu son ile biter.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?