Bendeki sen

Bendeki sen

Bendeki sen adlı konumuzu daha evvel bir sohbet sitesi aracılığıyla tanıdığım bir dostum kendi kaleminden aktığı kadar kağıda dökmüş. Bana okumam için yolladı. Bende okudum, rica ettim. İçinden geçen bu hislerini bir sohbet sitesi webinde paylaşmak istediğimi dile getirdim. Teşekkür ederim Civil bana böyle bir sans için izin verdigine.
Civil artık bir sohbet platformu na takılmıyor. Bilmem belkide hayat onu çok zorluyor. Bu yazdığı cümleler bir sohbet platformu sebebi ile tanıdığı biri için. Fakat imkansız aşk için yazılmış nağmeler. Neden derseniz imkansız aşk için? Civil evli bir bayan, fakat nağmeleri yazdıran adam bekar. Sohbet platformu nu bırakma sebebi olan bir hikaye aslında bu. Şimdi bu nağmelerin bir kısmını sohbet sitesi webinde sizler için paylaşıyoruz.

Bendeki sen

Bazen öyle bir an gelir ki, nefes almak bile zor olduğunu hissedersiniz. Bahanelere savunmasız sığınırsınız. Bir kır papatyası misali koparılmış ve solacağınız anın çok yakın olduğunu bilerek adimlariniza devam etmek zorunda kalırsınız. Hayatınızda hiç geçmez yağmurun o ıslak kokusu. Ruhunuzu yaslayacak birilerini arar durursunuz. Tam buldum derken hayat şartları yaşantınıza yeniden mudahale eder ve der ki! Hayallerine son! Sesine nefesine veda et. Bir kuş misali bir anda elinde hissettigin sıcaklık uçar gider. Az evvel dinledim bir hikayesini hala seviyor bir başkasını. Seni görmüyor, duymuyor, çırpınışlarına destek belkide bilmeden olamıyor. Peki alenen söylediğini nasıl sağır olabiliyor. Her zaman gül olduğumu hissederken, bugüne kadar hiç hissetmediğim bir duyguyu tattım. Bir kır papatyası misali... Başka bir gülün peşinden koşarken ezdiği kır papatyasını görmeden geçen sen! Evet misralarımı hic okuyamayacaksın. Çünkü biz seninle imkansız aşkız…
Sürahi ben su sensin. Kana kana sen içilirken, bense hep içime konulan sen oluyorsun. Çayım sensin demliği ben. Birde şöyle düşün. Sen aldığım havasın soludugum nefes… Bense seni her soluyan gibi birisiyim senin için. Sen göz yaşı ol ben mendil. Senin her yanin kıymetli her aktığın an kıymetli. Benimse benim için sildigim göz yaşı senin diye kıymetli. Ama sen bir mendil misali husranla kullanıp farketmeden attın beni.
Daha nasıl anlatayım bilmem ki bendeki seni.

Bendeki sen

Bendeki sen

İmkansız aşk için

Öyle güzeldi ki sesin az evvel sen bana şarkı söylerken. Insan kendi sesini elestirirken bile böyle tatlı olurmu? İmkansız aşk için bile olsa. Sen benim düşüncelerimi bilirken bile, benimle bu derece sohbet etmeni ve yüreğinde ki beni ayakta alkışlıyorum. Bir sohbet sitesi vesile olsa bile seni tanımama, yine sebebi sen bıraktım sohbet platformu nu.
Ben seni görmeden sevdim, saşıysanda, körsende. Ben senin ellerini hissetmeden sevdim tutar gibi. Ben senin sesini sevdim, ben senin onca pisliğin içinde tertemiz kalışını sevdim. Daha bir çok sey sayabilirim sevdim lerinin içinde. İmkansız aşk için her bir cümlem. Sen beni sana iyi geliyorum diye sevdin. Ben biliyorum herşeyi. Bense senin bana iyi gelmenin dışında seni sen olduğun için sevdim. Seviyorum dediklerini dinledim. Aradığım şöyle derken sen bana anlatırken benim aradigin diye haykirislarimi hiç duymadın. Ben senin mutlu olusunla mutlu oldum. Sayamacagim yerine koyamayacagim birçok sey var. Uzun lafın kısası sen mutlu ol diye. Sen en iyi mutluluğa layiksin diye ben yuttum. Bir ömür yutmaya mahkûm ettim kendimi. Ama sorarlarsa bekar olsan evlenir miydin diye? Evlenmesine gelince evlenmezdim, çünkü onun mutluluğu ile mutlu olan ben! Onu mutsuz ederken nasıl mutlu olabilirdim ki.

Chat

Chat dünyasını sebebi sen. Daha doğrusu sebebi bendeki sen olması dolayısıyla bırakıyorum. Sadece bir tek soruma cevap bekleyerek gidiyorum. Hayatındaki önemli şeyleri sıralarken o sıralama da yer aliyormuyum? Alıyorsam kaçıncı siradayim sadece merak ediyorum. Chat met umrumda degil. Ama şu bir gerçek ne bendeki sen biter. Nede benim imkansız aşk için verdiğim çaba yeter. Sadece sevdim!
Sohbet sitesi, chat, sohbet platformu Nerede tanıdığım önemli değil nasıl tanidigim önemli olan. Öyle çok sevdim ki camı açtığımda duymadığım onun kokusunu getirdi rüzgâr bana. Öyle çok sevdim ki rüzgâr olsun essin, yağmur olsun yağsın, günes olsun açsın diye bekledim hep. Bugunum olsun, yarınım olsun ama hep o olsun diye bekledim. Öyle çok öyle çok sevdim…
Ve senin icin bir şarkı yazmaya karar verdim. Yazarı ben okuyanın sen olduğu bir şarkı ve kısacası yine bendeki sen…
Ben yazıcam sen okuyacaksın guzel sesinle. Hatta güzel bir duet neden olmasın?
Kimi Seversen sev. Ama çok sev sevdiğim. Yarım yamalak sevdalar uzak olsun sana… Aşk bir yere gitmiyor dibinde ondaki senle seni bekliyor…

Evet sevgili chat sohbet platformu sakinleri. Sevgili civil e emeği için teşekkür ediyoruz. Bir gun sohbet sitesi ne geri dönmek isterse yeri bizimle diyoruz. Adı geçen gencin umarız gönlündeki yerine gelir de, biraz olsun civil mutlu olur.

Saygılarımla Kaleme alan Civil

Makale Liva

Bendeki sen

Bendeki sen

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
841 okuma
12 Ağustos, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • NickmiKediYedi

    Imkansiz Aşklar Gecmişten Günümüze Süre Gelen Bir Sorun. Bunun Bir Cok Çeşidi Var Bu Yazidada Onlardan Biri Kaleme Alinmiş Allah Kimseye Dermansiz Dert Vermesin.

  • insanlar karşılıksız olduğu gibi sevmek ve sevilmek ister kimde kendimiz iyi hissediyorsak o kişi bizim için vazgeçilmez olmalıdır onu asla bırakmamalıyız gerçekten güzel bir anlatım sunum olmuş tebrikler yazılarınızn devamını bekliyoruz

  • Civil gerçekten güzel bir yazı olmuş. Keşke sendeki o arkadaş senin kiymetini bile bilse. Çünkü gerçek aşklar yalan olmuş. Hepsi herkes çıkar peşine düşmüş. Sen böyle tertemiz severken, üstelik kiymetini anlamayan ve başkasıyla ilgileniyor bile olduğunda onun mutlu oluşuyla mutlu olmanız çok güzel ve özel inşallah Gonlunuzdeki muradına erer…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?