Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı sohbet odaları nda yep yeni insanlar tanımaya ne dersiniz? Burada yazılı sohbet ile birlikte kaliteli dostlar edinebilirsiniz.
Hayattan artık tat almıyor musunuz? Aşağı tukurseniz sakal yukarıya tukurseniz bıyık hesabına mi dönüyor herşey. Peki siz biraz olsun kafanızı toparlamak için ne yapıyorsunuz? Canlı chat odaları nda yep yeni insanlar tanımaya ne dersiniz? Burada yazılı sohbet ile birlikte kaliteli dostlar edinebilirsiniz.
Bunu sizler bile bilmiyorsunuz değil mi? Şimdi hemen cap canlı sohbet odalarını ziyaret ederek yazılı sohbet etmeye ne dersiniz?
Allah dediğinizi duyar gibi oldum. O halde hemen telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan zaman kaybetmeden www.sohbetiyi.org a giriş yapıyorsunuz. Yazılı sohbet ile kafa denginizi bulup hoş vakit geçirmek için adımlarınızı atıyorsunuz. Hoş vakit geçirmek ne mümkün demeyin. Sizler yeterki o vakti iyi geçirmek isteyin. Benim meşhur bir sözüm var. Belki tabiri duymuş olabilirsiniz. Içime atıp dert edeceğime, kıçıma atıp et ederim.

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı söyleşi ile herşeyimizi birbirimiz ile paylaştık. Çocuklarımızın okulunu, maddi manevi sıkıntımızı, aile problemlerimizi. Bazen birlikte çare bulduk. Yazılı sohbet ile mümkün değil diye düşünmeyin. Cap canlı sohbet odaları ile herşey mümkün. Siz yeterki gönülden isteyin cap canlı sohbet odaları nda sohbet etmeyi.
Bazen yazılı sohbet ile okuyacağınız seni seviyorum cümlesi bile bambaşka olur sizin için. Çok ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz.
Ben her gece yatarken sabah sevdiğimi yeniden göreceğim diye uzaniyorum yatağa. Bazen cap canlı sohbet odaları nda sorgulanıyor musun diye sorarsanız….
Bir şiir yazsın sadece bana sevdigim içinde alabildiğince kendi mutluluğu olsun, ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla benim askimla yeserip dursun veya bir şarkı söylesin sesine öyle güzel yakışıyor ki. Özlemimdeki kendisi olan sevgiliyi anlatsın, yağan yağmurlarla değil acitilarak göz yaslarimla ıslanan bedenimi, parlayan gözleriyle kurulasın. Canlı söyleşi odaları nda çıktı bir sevda masalı karşıma sizlerde güzel masallara yelken alabilirsiniz.

Yazılı sohbet

Ücretsiz sohbet imkanı yazılı sohbet ile şimdi hepsi bir arada yazılar çok sey ifade edebilir. Anlamasını bilir sen bir harf bile birçok ifade taşır. Yazılı sohbet sitesi şimdi ücretsiz sohbet imkanı ile www.sohbetiyi.org da
Ücretsiz sohbet etmek için zaman kaybetme!

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
901 okuma
7 Ağustos, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Cap canlı sohbetleriyle bay bayan arkadaş arayan, dost arayan, aşk arayan hepsi bir arada şimdi bu adreste toplandı. Canlı sohbet ile başlar en güzel anlar.

  • Anlık anında canlı capcanlı seviyeli Doğal Sohbetleriyle sitemiz siz değerli kullanıcılarını Bir araya getirmek dostluk arkadaşlık kurmak ve sizlerle değerli vakitler geçirmek amacıyla sizleri beklemektedir burası Dostlugun arkadaşlığın adresidir Dostluğun ifadesi ise Gülümsemektir Hadi gelin bu canlı Sohbetimize bir gülücükde siz katın..

  • Cap canli canli kanli sohbet mi istiyorsunuz Sohbetiyi.ORG bu isteginizin en iyi Adresi iyi sohbet canli sohbet Sohbetiyi.ORG da sen de katıl Aramıza..

  • Arkadaslık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek arkadaşça sohbet sohbetiyideyiz

     

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?