Aşk

Aşk

Aşk nedir diye sordunuz mu hiç kendinize? Yada ciddi bir aşkı sohbet sitesinde buldunuz mu? Ben çok değişik hikayeler dinledim. Bazen yalanlara şahit olurken, bazen de delicesine sevdaya şahit oldum. Ben çok sordum kendime Aşk nedir diye? Şimdi belki kalbimdekileri makalemle size ulastirabilmek umuduyla başladım yazmaya.

Aşk

Gerçek sudur ki aşkın yaşı yoktur. Bazen arada dağlar kadar yaş farkı birşey ifade etmez. Herkes birgün gerçekten aşık olmak ister. Sevmek ve sevilmek ister. Ama bunun ne zaman olacağına dair hiçbir fikriniz yoktur. Sabırsızlıkla o anın gelmesini beklersiniz…

Sizlerde ilk görüşte ilk sözle belki www.sohbetiyi.org da aşık olabilirsiniz. Evleneceginiz insanda ne on planda olmasını istersiniz?

Sadakat, güven, destekçi, eğlenceli ama hangisi?  Askınız bir renk olsaydı bu hangisi olurdu? Senin için sevdayi tanımlamak nasıl olurdu? Hepsini yaşamak öğrenmek ve görmek için www.sohbetiyi.org da buluşalım.

Aşk sohbeti

Gelin sizlerle aşk sohbeti edelim. Bakalım ne diyor kalbiniz aşkı için?

Aşkın büyüklüğü kalpleri ısıttıkça kelimeler kalpten yola çıkıp dile gelir. Romantik diyaloglar hiç çıkmaz akıllardan. Kelimelerden taç yapıp da saçlarına takmak ister sevdiğinin, aşktan yandığı zamanlarda… Siz ona en çok hangi sevda sözcüklerini yakıştırırsınız?

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum sevdigimi ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkın en güzel bestesisin sevdigim. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Bak şimdi cicifm de ah bu çalan sarkimiz…. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel oldun. 

Sevdiğinizin gözlerine bakarak dile getirmek isteyeceğiniz, kimi zaman da utangaç bir çiçeğin yakasına iliştireceğiniz www.sohbetiyi.org ile aşkınızın kalbini çalabilirsiniz…

Ömrümün en virane sapağında denk geldim sohbetimde sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu. Sözlerinde kalbimizde sevda beklentileriyle şimdi aşk sohbetiyi de sende sohbete ister mobil ister pc ile nasıl istersen öyle giriş yap ve katıl.

Saygılarımla Liva

Aşk

Aşk

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
987 okuma
2 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Iste harika bir aşk anlatimi

  • Tutkulu aşk dönemi bitene kadar vücudumuzdaki değişiklikler bitmez. Hayatınızın aşkıyla tanıştınız belkide bir sohbet sitesinde, belki reel sohbet etmeye basladiniz, size gülümsedi ve geçti yanınızdan gitti. Bu özel bir şey gibi gözükmeyebilir suan sizin için, ama sanal sohbet ile aşk ı bulup reel sohbet e taşımak bile bir mucize iken onu hissetmek aşk için tarif edilemez bir duygu.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?