Anlatması güç

Anlatması güç

Anlatması güç ne çok duygu varsa hepsini topladım ben bir avluya. Ne cümleler yetiyor anlatmaya, ne kalem kağıtta birlesebiliyor kelimeler.

Çok zor anlatması yüreğinden geçenleri. Kimseye tek kelam edemez oldum. Kafa dağıtmaya girdiğim su sohbet sitesinde kafam doldu, allak pullak. Ne yana baksam hüzün, ne yana baksam acımsı bir hikaye

Adam kızım dediğine tecavüz ediyor, üstelik amca oğluna resmen satıyor. Hangi dunya kardeş bu? Insanlık dediğin böyle birseymi? Benim sohbet sitesi dostlarımdan neler dinledim. Birinin eşi beni sevmiyorsan kimsenin olamazsın deyip kaynar su ile yakmis yüzünü o halini unutmak ne mümkün. Nasıl bir dünya ki bu derece ızdırap…

Anlatması güç

Cok zor bu cumlelerin bile yaziyla dinlenmesi… Bosuna makaleme anlatması güç diye isim secmedim. Ne hikayeler var sohbet odalarında aşk hikayeleri, dostluk hikayeleri, ne arıyorsan entrika, gırgır, samata hepsi bu sohbette. Sabahtan beri webe girip iki kelam yazamadim. Neden mi bitmez aşk hikayeleri, bitmeyen dertler ve sunucu sorunları. Simdi daha iyi anlıyorum sohbet sitesi sahibi dostlarımı. Melek vallahi vakit yok derdiler. Meğerse vakit sorunlardan yokmus. Bitmek bilmeyen sohbet odası sorunları.

Sanal sohbet Reel sohbet

Sizler sohbet odalarında ne arıyorsunuz? Dostluk, aşk, ilgi hangisi? Illaki bir arayış olacak degil elbette. Ama illaki bir gercek karşımıza çıkıyor. Bizleri bu sohbet sitesine getiren nedir gerçeği?
Mesela neden biri birini severken saklamak ister? Yada ne bilim benzeri sorular. Yine aynı yere geldi konum anlatması güç!
Bazen sevmek ister sevmezsin, bazen erkenden guvenirsin. Aklımızın karışık olduğu zaman illaki olmustur hepimizin. Sohbet sitesi deyince sorunsuz biyer sanmayin. Sanal sohbet, reel sohbet fark etmez. Muhabbet aynı. Insan ayni insan. Ama ben anlayamadim kimseyi bir sever görünür, bir kaybolur hesabı sizlerde bu sohbette anlatması güç ne varsa paylasmak için sanal sohbet, reel sohbet farketmez diyorsaniz.www.sohbetiyi.org da sohbete katilin.
Gurbette misin? Dertlesecek kimin kimsen yokmu? Simdi tam zamanı sanal sohbet reel sohbet anlatması güç ne varsa paylaşmak için www.sohbetiyi.org da sizleri bekliyor…
Saygılarımla Liva

Anlatması güç

Anlatması güç

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.046 okuma
5 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Hepimizin anlayamadığı birçok şey vardır. Emeginize sağlık.

  • güzel paylaşım teşekkürler

  • Anlatması güç gerçekten bazı duyguları. Bazen çok sevdiğiniz birisi gözünüz önünde mutlu olsun diye, bir başkası ile birlikte oluşunu bile izlemeyi kabul edersiniz. Düşman kesilecek sebepler biriktikçe barış ortamı mümkünsüz ve hatta gereksiz hayat şartlarına dönüşüyor. Zaten dikkat ederseniz en duygulu barış söylemleri sevdiklerini kaybetmemis, ölü görmemiş ve gömmemiş insanlardan duyulur. Sizlerde anlatması güç duygularinizla bizimle sohbetiyi de buluşun.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?