Adını sen koy

Adını sen koy

Adını sen koy adlı makalenin bendeki sen adlı yazımızın devamıdır aslında. Kısacası civil arkadaşımızın kaleminden damlayan her bir mürekkep duygu yükü ile devamı akabininde karşımızda suan. Bendeki sen ardından devam eden hislerini adını sen koy diyerek bizlerde sohbet sitesi webi nden sizler için paylaşmaya devam ediyoruz.
Işte civil ve duyguları…

Benim icin aşk, Can Yücel inde dediği gibi, yalnızca onunla birlikte olmak değildi. Herkesi ona benzetip, hiçbirini onun yerine koyamamaktı.
Bazen kalbimi sokup atasim gelir. Içinde kopan o fırtınaya dur diyemezsin. Hani sen dedin ya sevdiğim bu seni fena etkileyecek, evet seninle geçirdiğim her saniye beni fena etkiliyor. Bilmem belkide daha cok seviyorum seni. Sebepsiz, nedensiz, daha cok baglaniyorum sana. Seni sevdiğimi bile bile ızdırap ediyorsun bana. Olsun canın sağolsun.
Ama sende birgün gittigimde anlarsın ki o herseymis. Düşünüyorum acaba gitsem anlar mı herşey olduğumu. Sohbet platformu nu bıraktım ama seni bırakamadım birtanem. Sesindeki huzuru terk edemedim ve sen biliyorsun seninle huzur buldugumu. Ben duygularımız adını koymadım. Peki sen bana olan duygularının adını koydun mu? Bırak dağınık kalsın diyorsun ya. Kalsin birtanem dağınık kalsın bu duygular ama sen yinede bir isim koy. Adını sen koy ki bende o adı sen koydun diye dur diyebileyim kendime. Sesin her saniye kulaklarımda gecem sen oldun, gunduzum zaten sensin. Senin guluşun benim sebepsiz mutlu oluşum.

Adını sen koy

Adını sen koy

Adını sen koy

Bazen Sendeki beni ararken kendimi kaybetmekten korkuyorum. Sen her zaman hayatin en zor günlerini geçirirken bense senin her zaman yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Sana konuşsak tesiri yok, sussam da gönlüm razı gelmiyor. Biliyoruz ki Mutluluk, iyi bir sıhhat ve kötü bir hafızadan fazlası değildir. Aslında mutluluk hep seninle mutlu olmasını bilene. Bu güne kadar en pişman olduğum anlar. Yapmadıklarım, kaçırdığım fırsatlar ve söylemediklerimdir. Söyleyeceklerini fırsat varken şöyle derdi babaannem.
Ne demişler bilirsin aşkın tarihi icin. Duygularınıza dikkat edin Davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin Alışkanlıklarınıza dönüşür. Alışkanlıklarınıza dikkat edin Değerlerinize dönüşür. Değerlerinize dikkat edin Karakterinize dönüşür. Karakterinize dikkat edin Kaderinize dönüşür. Donusurmu gerçekten? Peki dönüşürse aşk Senin ve benim olur mu? Yaz yaz bitmez benim kalemim içinde sen var san. Adını sen koy ben yasayayim ve yasatayim.
Sen bazı şeyleri olduğu gibi görüyor ve neden diye soruyorsun ya kendine. Bense herşeyi seninle asla olmadığı biçimde hayal ediyorum ve neden olmasın diye soruyorum.
Biliyor musun papatya bana hiç kızmıyor yapraklarından ben senin için seviyor sevmiyor diye fal bakarken. Aksine belki seviniyor gün gelirde sevdiğine seni sevmeyi öğretirim belki diye. Evet seviyor seviyor beni de. Birbirimizi sevme seklimiz çok farklı.

Adını sen koy

Adını sen koy

Sohbet sitesi webi

Evet sevgili sohbet platformu sakinleri. Sizler için civil arkadaşımızın sendeki ben adlı makalesi devamını adını sen koy diye yazdık. Sohbet sitesi içinde böyle aşk olurmu diye düşünmeyin. Olanı yazmis civil arkadaşımız. Sohbet sitesi webi mide bizde sizlere sunduk. Artık karar sizin www.sohbetiyi.org a sohbet için gelir misiniz? Yoksa normal sohbet platformu diyerek sohbet sitesi kavramında mi değerlendirirsiniz bilemeyiz. Ama bizim amacımız sizlere nefes aldırmak. Içinizdeki o taşı kaldırıp bir kenara atmak. Sizde sohbete www.sohbetiyi.org a gelin. Makalelerimizin devamını takip edin civil in kaleminden akanlar devam edecek.

Yazan civil

Makale Liva

Adını sen koy

Adını sen koy

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
674 okuma
15 Ağustos, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?