Takim sohbet odalari

Takim sohbet odaları adi altında bir makale yazmak için misafir oldum sohbetiyi web sayfasına. Bir ziyaretci olarak benden düşüncemi istediler seve seve yazarım dedim.

 

Takim sohbet odaları

Ben sohbetiyi.org sohbetcilerinden EsiLa neden kendimi tanittigimi sizlere soyle anlatayim. Herkesin hakki, okudugu yaziyi kimin paylaştığını bilmek o yuzden ben bilmek istedigimi uyguladim sadece. Sohbetiyi.org ailesinin bir ferdi olarak gorduklerimi sizlerle paylaşmak isterim. Ben sohbet sitelerinden reel dostluğa çok geçiş yaptım o yuzden olmazim hicbir zaman yoktur sanalda.

Çünkü aşk da yaşıyorum reel sevgilim suan sanaldan tanıdığım birisi. Dostluklarim pek cok sanaldan tanisip reel ime taşıdığım. Cok zor degil insanlari anlamak yada onlarla anlaşma. Belki inanmayacaksiniz ama sohbet chat odaları nda zaman zaman evinizde bulamadiginiz sıcaklığı, sohbette bulabiliyorsunuz. Hele birde ozellikle takim tutkunuz varsa, ozel odalari mevcut takinlara gerekirse Galatasaray sohbet odası, Fenerbahçe sohbet odası, beşiktaş sohbet odası, Trabzon spor sohbet odası seklinde dört büyük takimin sohbet odaları mevcut.

Sizlerde benim gibi takım tutkunuysaniz, takım sohbet odaları olan sohbetiyi.org adresine hemen sohbet için giriş yapabilirsiniz. Çok zor demeyin ben örneğin; LG akıllı telefon umdan giriş yapıyorum ben program ve benzeri birşey tercih etmiyorum. Fakat sohbetiyinin mirc ve google play uygulamasının mevcut oldugundan haberdarım. Üstelik biliyor musunuz bilmiyorum ama sohbetiyi nin radyosu webde iyifm.org adresinden de sohbete giris yapmadan play tusu ile dinlenebiliyor ustelik istekleriniz var olursa. Diceylerin odasına iyifm.org dan iletildiğini duymusmuydunuz? Ben duydum ve gerçekten tebrik ediyorum. Verilen emek ve kazanilan herseyin ben www.sohbetiyi.org da helal oldugunu düşünüyorum. Sizlerde Takım sohbet istiyorsanız zaman kaybetmeden sohbetiyi de takim sohbet sitesi adi altina toplanin. Gec kalmis sayilmazsiniz hala ailenin bir ferdi de siz olabilirsiniz. Belki maç yorumlarını sohbet iyi de sohbetin tek adresinde yaparsınız. Olmaz olmaz demeyin! Benim olmaz dediklerim bile olduruldu sizinkiler neden olmasin ?

Dört büyük takım

Dört büyük takim odası siz mac seven sohbetci, futbol seven sohbetci arkadaslarimiz için bulunmaz bir sohbet sitesidir. Herkes anlamaz futboldan sizler anlayan birileriyle sohbet etmek için hiç zaman kaybetmeyin bosuna. Haydi futbolun, takımımızın en guzel sohbeti www.sohbetiyi.org da sizin sohbetiniz olsun.

Sevgilerimle EsiLa

mac seven sohbetci, futbol seven sohbetci

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
917 okuma
23 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?