Sohbette kadın ve erkek ilişkileri

Sohbet Chat Muhabbet

Sohbette kadın ve erkek ilişkileri üzerine söylenecek pek çok şey mevcut. Ama öncelikle, kadın erkeğe güven duymalı. Bizler sohbet ailesi olarak sohbetiyi de iyi sohbet olsun diye ailemizi ön planda tutarak hoş sohbet sağlıyoruz. Sohbette elbette bazen yanlış anlaşılmaktan oluşabiliyor. Resim yok, mimik yok, görüntü yok, dolasıyla yazışma bazen yetersiz demeyelimde yanlışlık oluşturabiliyor. Sohbette kadın ve erkek ilişkileri üzerine söylenecek pek çok şey mevcut. Ama öncelikle, kadın erkeğe güven duymalı. Bizler sohbet ailesi olarak sohbetiyi de iyi sohbet olsun diye ailemizi ön planda tutarak hoş sohbet sağlıyoruz. Sohbette elbette bazen yanlış anlaşılmaktan oluşabiliyor. Resim yok, mimik yok, görüntü yok, dolasıyla yazışma bazen yetersiz demeyelimde yanlışlık oluşturabiliyor. Hoşgörülü, saygılı, sevgili davranarak on yargıda bulunmamak gerek bence. Sizlerde saygı ve sevgi, hoşgörü istiyorsanız sohbette cicisohbet sizler için ideal ortam.

Sohbette kadın ve erkek ilişkileri

Çalışan sohbetcilerimizde mevcut. Bekar sohbetcilerimiz, evli olup da aramızda sohbet edenler de var. Ben tasvih etmesemde genel olarak evli kadınlarımız evliliklerini saklıyor. Aslında özü su!
Sohbette kadın ve erkek ilişkileri, erkeğin kadına bakış şeklini değiştiriyor diye düşünerek kadın saklama ihtiyacı duyuyor. Aslında sadece kadınlar degil. Birçok erkekde evli olduğu halde saklama ihtiyacı duyuyor.
Fakat ben sohbetiyi kurucusu olarak, sohbet odamızda aile olduğumuza inanarak, gizli saklımızın olmadığına inanıyorum. En azından Liva olarak kendimden eminim. Sizlerde sohbetinizi cicisohbet yada masalsohbet de yapın.

Sohbette katıl

Kadın ve erkek birlikteliği

Sohbette kadın ve erkek ilişkileri hakkında, birçok şeyi göz önünde bulundururke, kadın ve erkek birlikteliğine, elbette olmakta. Sanal sohbette kadın ve erkek nasıl birlikte olur demeyin. Sohbette söylenecek okadar çok şey varki…
Birbirlerini anlayan, bilerek birçok insan sanal sohbet adı altında sohbet odalarında elbette birliktelik yaşayabilir. Fakat asla yanlış düşünmeyin. Yanlışa da teşvik etmeyelim. Evli olan sohbetcilerimiz, elbette asla kadin ve erkek birlikteliği için burda demiyoruz. Bu kavramı lütfen sevgili sohbet edenin yanlış anlamayalim.
Bizler sohbetiyi aile sohbet ekibi olarak sizlere en iyi ve güvenilir bir ortam oluşturmak için. Cabalamaktayiz. Sizlerde bu çabaların sonucunu web girişlerimizi cogaltarak, makalelere yorum yazarak gösteriyorsunuz.
Sohbet eden dostlarimizdan sadece bir isteğimiz var. Sohbet eden herkese evli, bekar, dul, kürt, Türk, alevi yani kısaca din, dil, ırk ayrımı yapmadan her sohbetimize saygılı ve seviyeli davranmanız. Sohbet platformu muzda huzursuzluk oluşmaması amacıyla, yazdıklarımızın seviyeli sohbet, elit sohbet için, en kaliteli sohbet adresi için, siz sohbet eden kullanicimizinda en iyisini yapacağınıza sohbetiyi cicisohbet ve masalsohbet ailesi olarak eminiz.

Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.101 okuma
26 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Aslında sohbette kadın erkek ilişkileri nde önemli olan bir şey var güven. Ama bir çok insan sanal sohbet de güven kaybı geçirdiği için karşıdaki insana yalancı muamelesi yapabiliyor. Ama bence gerçek sohbet ile gerçekleri söyleyerek neden bir güven saglanmasin.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?