Mynet sohbet

www.sohbetiyi.org

Mynet sohbet zamanını hatırlayan sohbet eden varmı?
Ben ufak tefek hatırlıyorum. Yılları pek aklımda yok ama. Yalnızlık dört yanını sarmış insanların, bir araya gelmiş hali gibiydi. Ama çok güzel dostluklar edindim. Tertemiz insanlar tanıdım. Hazin dolu hikayeler okudum. Ileri günlerde o hikayenin birini sizinle paylaşmak isterim.
Mynet sohbet zamanı, sohbet zamanının en kaliteli sohbet edildiği zamandi.

Mynet sohbet

Biliyor musunuz o zamanlarda tam hatirlatmasam bile op, sop, sohbet kanallarında ucretliydi. Yani örneğin;
#sohbet kanalına op yada sol olacağım dediğinde. Pastir parayı al soplugu hesabı. Benim tüm eski dostluklarim, o zamandan bu yana sürmektedir. Tabiki şimdi evli barkli, çocuklu olduğum için eski sohbetlerden çektim elimi ayağımı.
Oysaki ne kadar cok isterim, bir bilebilseniz o eski sohbetleri. Dostluklar, aşklar, yalansız sohbetin en güzel haliydi. Mynet sohbet zamanı iyi bir domain ismi değilmi ne dersiniz sohbetciler?
Cicisohbet ve sohbetiyi adını yüceltmeye karar verdik. Domainimizi kendi emegimizle var edip yükseltmeye karar verdik. Belki bir mynet sohbet yapamam ama. Elimden geldiğince yalansız sohbet kapılarını, ardına kadar sohbet eden sizlere açabiliriz.

Mynetsohbet

Sohbetci olarak prenslerimiz, prenseslerimiz, krallarimiz, kralicelerimiz, aklınıza gelebilecek en güzel niceleri, sohbetiyi de cicisohbet de sizlerle sohbet etmek için beklemekte.
Kaybolup giderken zamanımız, uykusuz duslere dalarken, gönlünüzce bir ıssız ada olarak mynet sohbeti bulmusuz eski sohbette. Şimdi ozamandan kalma dusleriniz için masalsohbet ve sohbetiyi ile cicisohbet domainlerini birlestirdik. Ve siz sohbet edenlerle buluşturduk.
Sizlerde sohbet sitelerinde oluşan düş kırıklıklarını unutun. Sizlere yeni bir chat sayfası herseyi tozlu raflara kaldırabilecek. Inanın ben bu sohbet sitesinde geçmişin hainliklerini, yalanlarini pisliklerini ve inanmayacaksınız ama aşka olan inancımı bu sohbet sitesinde yeniledim. Geçmişi silin sohbette. Geleceğimizde sohbet sizlere ve bizlere ne verecek ona bakalim.
Sizlere ezber bozdurarak sohbette olacağımıza garanti ediyorum. Takım sohbet, aile sohbet, şehirler sohbet, aradığınız ne var ise bu sohbette. Siz yokken düşüneceğiniz, ve düşünmesini istediğiniz birisi mi var? Dostca sohbet edecek bir ortam mi istiyorsunuz? Sirrinizi saklayacak bir arkadaş, yada size eşlik edecek bir sevgili. Çok yakınımızda haberiniz mi yok? Şimdi bir tuş kadar yakininizda sohbetiyi cicisohbet Masalsohbet farkiyla sizlerle. Hemen sende gel aramıza.
Saygılarımla Liva

Mynet sohbet sende katıl

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
831 okuma
25 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?