Sohbet odaları

Sohbet odaları

Sohbet odaları veya sohbet siteleri kendini unutturacak diye düşünen birçok insanız. Lakin ne bir eksik nede bir fazla aynı sekilde devam ediyor. Aslında bir yönden iyi bir yandan kötü. Eskisi kadar güzel ortamlar yok çünkü. Eskiden masumca sohbet ediyor, birbirini anlayan insanlar dost olabiliyordu.
Şimdi dost dediğimiz insanlar kıskançlıktan ya gözü dönüyor. Yada dost dediklerin seni sevgili yapabilme yoluna bakıyor. Peki evli mi bekar mı neden hiç bakmıyor. Nefes alsın yeter modu sanırım.
Bu tuzağa düşen binlerce kız var türkiye sohbet yada azerbaycan sohbet adresinde. Yada uluslar arası sohbet sitesi içinde.
Ben onlara benim narin nazik yavrularım diyorum. Ama hiçbirisi bilmez Liva onları uzaktan kollamaya çalıştığını. Lakin kendi kaşınanda var çok. Tabiki sözüm meclis dışına. Benim narin nazik yavrularıma değil.

Sohbet odaları

Sohbet odaları

Sohbet odaları

Masumca sohbet edende yok demiyorum tabiki vardır. Lakin etrafım öle bir dolu ki hergün kendime lanet ediyorum. Benim ne işim var burada diye. Uluslar arası sohbet sitesi diyince içinde her dilden, her dinden insanın olduğu anlaşılıyor diye umuyorum.
 Türkiye sohbet ile azerbaycan sohbet dostluğuda ekranlarımıza öyle güzel yansıyor ki.
Ben gerçeği söylemek gerekirse azerbaycan sohbet edenlerin, türkiye sohbet edenlerden kaliteli sohbet edebildiklerini düşünüyorum. Elbette gördüğümde etrafımdakilerden konu ederek yazıyorum cümlelerimi. Kıssadan hisse hesabı diyelim.

İnsan bazen gözünün önünde olanlara kayıtsız kalamıyor.Her ne kadar boşver seni ilgilendirmez desede beynin, yüreğin onu diyemiyor. Haksızlığa karşı hiçbir zaman kayıtsız kalamadım ben bu reel sohbet olsun sanal sohbet olsun. Belkide hep bu yüzden kaybettim bilemiyorum ama vicdanım rahat en azından gece başımı yastığa koyduğum zaman, ben haksızlığa karşı boyun eğmedim diyebiliyorum. Sizde haksızlığa boyun eğmeyin bu sanal alemde olsa haksızlığa karşı, haksızlık karşısında dimdik ayakta göğüs gerin! Ve diyorum ki “Kötülüğe karşı, kolay olur kötülük. Kötülük yapanlara iyilik yapmak Mertlik!”
Evet sevgili sohbet sevenler sizlerde sohbet siteleri içinde masumca sohbet edebilin diye uluslar arası sohbet sitesi oluşturduk. Uzun lafın kısası sizleri davet ediyoruz. Sizlerden icabet bekliyoruz. İyi sohbetler…

Sohbet odaları

Sohbet odaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
673 okuma
23 Nisan, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?