Sohbet ederiz

Sohbet ederiz diye başladım sozumuze sohbeti elbette ederiz diyenlerden misiniz? Sohbet sizce nerde edilir? Sohbet bence uygun koşullar içinde hazırlanmış hoş sohbet ortamı nda edilir. Burası neresi diye soruyorsanız. Burası sohbet ederiz sohbet sitesi. Şimdi bu makaleyi yeniden sil baştan yazma sebebine gelelim. Okurlarım bilirler ben olan olayları yazmayı severim. Kinimi yuzune kusamam yazılarda kusarım. Şimdi de yıllardır tanıdığım QuikSiLveR sohbet ederiz ekibi sunucu sahipliği edinmiş. Maşallah bayada güzel düzene sokmuş. Adına çok sevindim. Nihayetinde biz yıllardır sanali bağımlılık haline getirmiş insanlarız. Başka yerlere emek verip emek verdiğimiz insanların sizi harcadığınız buyursunuz ya, QuickSiLVeR bilmem ama ben öyle büyüdüm gercekten. Aslında benim hiç aklıma gelmemişti, sohbet ederiz adı altında bir makalede kan kusup ikincisi olan bu makalede çok sevdiğim dostum için övgüler yagdiragim. Bana kızıyor sevgili makale yazarları ama hakkını vermek lazım diye düşünüyorum ben herzaman. Herşeyin, herkesin olduğu yeri bilmesi gerektiğini. Hic mi kırılmadinız birbirinize derseniz? Kirdigimiz zaman çok oldu birbirimizi. Ama hep birbirimizi düşündüğümüzden kırdık birbirimizi.

Sohbet ederiz

Ben kin tutmayan bir kadınım, oda kim tutmayan bir beyefendi o yüzden başka söze gerek yok diyorum. Sanalda
unutmayacagim ve iyiki varsın dedigim insanlardan birisidir. Suan Sohbetederiz sohbet sitesi sahibi QuickSiLVeR.
Şimdi birçok soru neden böyle makale yazdın diye gelecek. Ben bir sohbet sunucusu na bir makale girdiğim zaman aynı makaleyi tekrar aynı siteye islemeyi sevmem. O yuzden olması gereken neyse onu yaptım. Ben ve ekibim sohbetiyi.org veya cici sohbet yada masalsohbet ekibi olarak elimden geldiği sürece sohbet ederiz ekibini destekliyoruz. Eski ekibim olarak sohbet ederiz ekibinin başarılarının devamını ve QuikSiLveR in emeklerinin karşılığını almasini temenni ediyoruz.
Ne demişler, Büyük olmanın yolu da, deha gibi çalışma ve alın terinden geçer. Aslında Can Yücel in bir sözü var verilen emekler üzerine, Sevgi emekmiş. Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş. Bizler hoş sohbet ortamı seveniyiz, sizler sohbetederiz ailesi sevenlerinden olmaya ne dersiniz?

Erişimi çok kolay

Hic bir sohbet sitesi ni biribirinden ayırıyoruz… QuickSiLVeR yada ben farkımız yok. Tek fark Ne karınca zayıf olmakla aç kalıyor, ne de aslan pençesinin ve kuvvetinin zoruyla karın doyuruyor. Burası kurtlar sofrası evet, zamanımız öyle bir zaman; fakat karınca aslana, aslan da karincalara dokunmuyor hepsi bu. Erişim dedik değilmi ister bilgisayardan, isterseniz mobil cihazinizdan, tabletiniz den yada ne varsa sayamadigimiz. Hepsinden www.sohbetiyi.org adresinden hoş sohbet ortamı na sohbet ederiz diye gelebilirsiniz.
Yok olmadı diyorsanız yine sohbetederiz kelimesinden dostumun sohbet sunucusu nu tercih edebilirsiniz…

Sohbet ederiz

Sohbet ederiz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
10 yorum
1.245 okuma
17 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (10 Yorum)

 • Sevgili liva ; emeğin hiç edilmesi en büyük darbe gelir insana .verdiğin emek tek hamlede hiç oluyosa arkana bile bakmadan kaçman gerekir aynı havayı solumak, insanın kendi beynine yaptığı haksızlık olur . Şimdi sohbetiyi ailesi var onlarla huzurlu mutlu musmutlu zamanlar geçirmen geçirmemiz dileği ile …

 • İnsan oğlu herşeyi içine atarda ;kendini atacak yer bulamaz. Sohbetiyi.org ailesi sizler için var .buyrun gelin gerçek sohbetin tatına varın …

 • Liva tam kendine yakışanı yapmışsın, bu basitliği ancak senin gibi biri yapabilirdi, hiç bir sitede bu basitlik sergilenmemiştir, şimdi sen bunları dedin diye temiz birimi oluyorsun :))

  • Sevgili kolera basitlik dediğin şey insanların basit şeylerle kalbini kırmaya olur ben kimsenin kalbini benim kalbimi kirdiklari gibi koymadım Hele ki Sanal diye hiçkimseye asalik muamelesi yapmadim. Belki olur da biraz olsun anlarsınız neyin ne oldugunu okunsa belki anlamissindir dicem ama aksine bence basit olan sensin dostum dedigime hala lafim yok sana inanmaya devam etsin…. Saygılarımla Liva zorunuza gitmesin isminizi yanında olmam kapış.

  • Kolera basitlik mi bir insanin incilmesi ozaman suan yazdigin su yorum ile bana göre hayattaki en basit insansin zira basitlik dedigin birseye basitlik yaparak böyle bir yorum yazmışsın. Belliki seninde canın yanmis yazanda cani yanan birisi o esitligi atlamayalım.

 • Emegine saglik Liva gercekten sohbet ederiz makalen bir harika bazen insanların gözüne sokmak lazim laftan anlamiyorlar malum

 • Insanlari bu sekilde afise etmek hos degil bence canim. Mevzu nedir bilmiyorum ama muhattab olmamak en mantiklisi. Sanal sadece bir aractir, amac haline getirilmemeli..

 • Liva galiba tanidigim livasiniz istikrarli ve kararli rastlanti afise demiş ama eğer insanlar bu kadar basit kırabiliyor ve dusuncesiz ise senin sucun değil kardeşim sanal burasi demis ya madem ole sanal ise neden basitlik gormus kolera kardeşimiz basitlik denilen sey anlayışın farklılığına bakar

 • Bence onursuz gurursuz kavrami kisiye gore degisir. Ama oyle diyen birisi.sana dost degildir. Sevgili Liva basarilarin devamini dileriz…

 • Hahahah Liva ya yakisirdi diyene bakin kendiside sitesini sohbetiyi ye kasmis.Anlayamadım bu insanlari…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?