Romantik Sohbet

romantik sohbet

Romantik Sohbet yapmak artık çok kolay ve anlamlı. Sohbetiyi.org sitemizin her konusunda, az da olsa romantizm kokuları mevcut. Mobil chat, bedava chat ve seviyeli sohbet kanalları içerisinde önemli bir yere sahip olan platformumuzda, size uygun romantizm ortamını yakalamanız için çalışmalar yapıyor ve sizlerle daha güzele ulaşmanın keyfini çıkarmak istiyoruz. ”İnternet dünyası” deyip geçmeyin ne olur? ”Sanal dünyadan bir yol olmaz” diyenler de olacaktır elbette. Her insanın, bu konuda farklı fikirleri ve düşünceleri tabii ki olmalı. Bazen insanlara çok değer verince, bu değerin karşılığını alamadığınız zaman bir de bakarsınız ki, verdiğiniz onca emek boşa gitmiş ve ortalık yerde kala kalmışsınız. Aşkta ve sevdalarda da bu hep böyle değil midir? Yıllarca romantizm yaşar ve yüreğinize birini koyarsınız, ”Bir daha onu buradan çıkarmam” diyerek….Ve öyle bir an gelir ki, onu bırakın orada tutmayı, adını duyduğunuzda tüyleriniz ayağa kalkar.

Romantik Sohbet

Romantik sohbet sitemiz, tam da bu konuyla alakalı paylaşım yapmaya karar verdi. Romantizm, insanı derinden mutlu eden ve yaşayamadıklarını yaşatan bir hayat şeklidir. Duyguları ve düşünceleri ön plana alan bu aşk kavramında kaybolmamak için dikkatli olmak lazım. İnsan ne yaşarsa yaşasın, mutlaka bir şeyleri izah edebilmelidir kendi beynine. Yüreğinden akıp giden ne varsa yaşamalıdır, şu kısacık hayatında.

sohbetiyi.org huzurlu bi ortam

Sohbetiyi.org

Silinmeyen onca anı vardır belleklerimizde. Yer tutan ve bir daha asla yaşayamam dediğimiz o kadar kalıcı izler barınır ki içimizde. Kendimize bile laf anlatamadığımız bir sürü heyecan yaşar dururuz adeta. Bazıları iyi biter, bir çoğunda hüsrana da uğrarız. Kalıcı bir ilişki için varımızı yoğumuzu ortaya koyarken, aslında esas olan şeyi kaybettiğimizin farkına bile varamayabiliriz. Nedir bu esas olan şey acaba düşündünüz mü hiç?

iyifm

Romantizm

Romantik Sohbet Yaşanmalı mıdır?

Romantik sohbet yaşanmalı mıdır diye sorular sorarsak kendimize, bazen cevabını bile bulamayabiliriz. Koşullar ne olursa olsun, yaşanacak onca şey varken, bir anda hüzne ve hüsrana uğramak kaçınılmaz olabiliyor.

Yaşanılan tüm romantizm, bir anda kendini acıya ve kedere terk edebiliyor. Romantizm elbette yaşanmalıdır, elbette buna yer verilmelidir. Kim ne şekilde olursa olsun, kendini buna teslim etmelidir bazen. Yaşamadan neyi anlayabiliriz ki? Ya da neyin farkına varabiliriz ki?

İnsanlara gelin fırsat verelim. Sitemizde sizler de bu romantizmin tadına varın ve bizlerle olun. Çünkü hayat, yaşanmaya değecek kadar güzel. Her şeyi ve güzel olan her şeyi yaşamaya bakın.

Saygılarımızla.

Www.sohbetiyi.org Romantik Sohbet Sitesi

 

Romantizm..

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

  • Süper bir paylaşım olmuş hey maşallah diyelim. Emeginize sağlık.

  • Çok güZel bir yorum gönülden yazılmış ama burada sanki bana şans ver der gibi olmamış mi ? : )

  • Bugün sanki sitede aksine şahit olduk subat arkadaşımız nasıl bir duygu ise aksini idda etti. Ah be Liva hanım özünuze uygun insanı bir kez buldunuz. Şimdi tekrarı için cabaliyorsunuz. Tutup getirin kolundan romantik sohbet neymis ibreti alem olsun.

  • Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme bu romantik sohbet sitesi nde , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine, yada baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Sizlerde romantik sohbet sitesi ile hayatınızdaki aşkı yakalayın.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?