Muhabbet

Muhabbet

Muhabbet etmek için bir araya toplandık bizler sohbet iyi ekibi olarak. Burada sizlere hicbir ayrım gözetmeden usermiş, adminmiş, opmuş, sopmuş ayırmadan kural herkese birdir diyerek ilerliyoruz.

Bazen sohbetimiz farkında olmadan heveslendirerek yada hırs ederek devam ediyor. Bazende kahkaha ve şamata ile sürmesi sağlanıyor. Kimimizin gecmise dair hayal kirikliklari var, kimimizin yerine gelmek bilmeyen guvensizlikleri.
Çeşit çeşit renga renk onlarca hikaye var sohbet siteleri içinde. Nickinizi siz seçtiniz ve telefon ekranında parmak ucunuzla yada fare ile bir tıkla artık bu sohbet sunucusu içinde sizi var etti.
Tüm enerjiniz kalbinizde hissettiklerinizi artık bu nick ile ifade edeceksiniz. Dileriz nickiniz maneviyaten sizi guzel temsil eder.

Gerçekleşmeyen planlarınız ve hayallerimiz mi var? Geçmişte kötü bir insan ile tanışmış olabilirsiniz söyleşi ederken. Sözünü tutmayan karakteri olmayan birçok kişi var sanal sohbet adreslerinde. Belliki uğursuz bir süreçten geçmişsiniz. Peki kendinize hiç neden sorusunu sordunuz mu?
Bu kişinin yaşamınızda olma sebebini en iyi siz bilirsiniz. Sevgi? Aşk? Dostluk? Muhabbet? Çaresizlik? Yoksa yalnızlık mı sizi uğursuz bir söyleşiye iten. Belkide böylelikle gerekli bir hayat dersi almış olabilirsiniz.

Muhabbet

Muhabbet

Muhabbet

Şimdi biz sohbet iyi ekibi olarak ruhunuza ışık tutmaya geldik. Hayatında itekliyici bir duyguya sahip olmuş olabilirsin suan. Belki gerçekleşecek bir rüyaniza yada tertemiz saf güzel duygularınıza ev sahibi olabiliriz.
Yada hayatınızı kolaylaştıracak birisiyle tanışa bilirsiniz bu sohbette.
Gizemli birçok hayatla sizde gizemli konulara merak sarabilirsiniz…
Şimdi hayatın coşkusuna kapılmaya ne dersiniz? Sergilerinizi harekete geçirin artık iç sesiniz bu sohbet siteleri içinde can yoldaşınız olacak gerçeğini bulana kadar.
Hatta belki yolunuzu tutkularınız belirleyecek olabilir.

Bir meydan düşünün heyecandan hislerinizin ayaklarınızı yerden kesecek bir söyleşi içindesiniz. Hayalen yukseklip tüm dünyaya yukarıdan bakıyorsunuz. Karşınızda yaşamın tüm güzel fırsatları yer alıyor olabilir. Elbette ki güvenmek bu zamanda çok zor. Fakat dileriz ki gırgır şamata ederken de olsa sohbetimiz sizlere o güveni versin. Dileriz bu sohbette aradığınız herşeyi gönlünüzce bulursunuz…

Sanal sohbet adreslerinde zor olanı hep birlikte başarmak umuduyla sohbet iyi ailesi olarak sizlere sohbetimiz sen olsun diyoruz. En derin sevgilerimizle bir daha görüşmeyi ümit ediyoruz. Hoşçakalın…

Muhabbet

Muhabbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
649 okuma
5 Ocak, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Eskisi gibi arama motorlarinda muhabbet kelimesi pek aranmasada muhabbet hep hayatimizda 😀

  • aynı sohbet gibi muhabbetlerde hayatıımızın vazgecilmezi olmuş bir dost ile sevgili ile muhabbet in yeri ap ayrıdır helede sohbetiyı .org da ise bam baskadır sizide bu essiz muhabbet sitesine sohbetiyi.org a bekleriz

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?