Kalp Acısı

neden hak etmedigimiz bi acı cekiyoruz ? yada neden cektiriyorlar bu

Kalp Acısı

Neden oluyor. Sorular kafandaki bilemediklerin ve kalbinin sızısı..

İnsan oglu öyle bi olaydayizki eskidendi o aşklar meşkler.. şimdi sadece goruntu olarak sevmek var. görüntü olarak aşık olma var.. insan seni seviyorum derken içi titremeli kalbi sizlamali..

Bugünlerdede böyleyim. sanki kalbim sizliyor Aciyor. titriyorum ellerim ayaklarim bosalıcak gibi oluyor.. nedir bu aşk belirtisimi ? nedir bu acı cektigini göre göre erimek midir ? kalbim o kadar cok aciyorki.. Köpek gibi Sevdigimi haykırmak istiyorum.. bagira bagira söylemek istiyorum ama dilim lal oluyor sanki. bazen soruyorum kendime neden böyle oluyor diyorum. dünyanin kanunundami var arkadaş. sevilmeyi hak edenler sevmeyeni seviyor. sevilmeyi hak eden bekliyor. hep.. sonuna kadar bekliyo..

İnsan bagırmak cagirmak istiyor dünyaya sesini duyurmak istiyor bogazı kısılana kadar bagırmak istiyor…

Benim kendi etkiliyici sözlerim var.. eklemek isterim bi kacini

Hadi Cık bagır sevdiginin suratina.. ” O kadar Masum sevdimki seni gözlerine bakarken bile utandim.. ” de. içinde tutma yoksa kalbinde hep bi acı hissediceksin.

Hatali Oldugumda ßeni sev. korktugumda beni sar.. ve gittigimde tut cünkü ihtiyacim olan herşey sensin..

Sirf sevgilinin yüzü gülsün diye bazen sacmalamayi göze almakti aşk..

Güneş demişken.. Ellerini cok seviyorum.

Ey Yar Ömür boyu tek seni sevmeye niyetliyim desem ALLAH kabul etsin dermisin ?

İnsan bagzen aşkı ariyor.. kim bilir belkide senin aşkın Sohbetiyi de olur bilemezsınki.. buyur bekleriz sohbet sitemize ücretsiz olan bu sohbet sunucumuzda her ilden ilceden insanlarin bulundugu bi ortamdir. keyifli sohbetler dilerim.

Kalp Acısı

Kalp Acısı

 

Hepimiz çekiyoruz kalp acısı zaman zaman kimi kahrindan kimimiz aşkından. Önemli olan o kalp acısı varken bile düşünceli olabilmek bence Sizlerde birbirinize destek olabilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibi oldum. Elbette www.sohbetiyi.org ile sohbete katıl bütününü tıklayarak sohbete katıl arak. Ama emin olun ki Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın. Diyeceğiniz aşklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Her an herşeye sohbet iyi ile hazır olun.

Bazen de Ya gitmesini bil, ya da bitirmesini. Öyle yaralı bırakma! Demek zorunda kalabilirsiniz. ALLAH kalp acısı yaşanmasın inşallah.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
963 okuma
10 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?