Kalbim sohbet odaları

Kalbim sohbet odaları kalbinizin en derin yerinde neler var ise onlarin gun yuzune cikmasini saglayan tek sohbet adresidir. Chat in kalbim sohbet odalarinda oldugunu unutmayin. Peki kalbim sohbet nerede? Tabiki kalbim sohbet www.sohbetiyi.org da.

Kalbim sohbet odaları

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın? Kalpte kemik yoktur ama en çok kırılan yer orasıdır. Bizler kalbim sohbet odaları  nda ne kalp kırdık ne de ıncittik bilerek sende kalbim sohbete katılmak için bahane arama sebepsiz gel katıl aramıza. Sohbet sitelerinden ne olur demeyin dostlar,  gün gelir o sohbet sitesinde tanıdığınız birisi yokken, Gozleriniz artık hayata ölü bakıyor hale gelir, sozleriniz içinizde dökülür kalbiniz ise atmayı unutabilir… Sizde kalbim sohbet odaları nda aradığınız ne varsa bulabilirsiniz. Belki gün gelir kalbiniz tek kişi için bu sohbet sitesinde atar. Ne dersiniz bunun icin ücretsiz sohbet sitesi www.sohbetiyi.org güzel bir secenek bence.

Sohbet odalarinda Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürseniz bilin ki o, sohbetiyi.org ailesindendir.

Bir güneş doğdu sıcaklığın gibiydi bir yağmur yağdı gözyaşların gibiydi bir rüzgâr geçti hayallerin gibiydi kalbime sohbetiyi.org bir kalp girdi galiba seninkiydi. Bende  sohbet sitelerinde tanıdım  ama simdi iyiki tanımıştım diyorum. Benim icin hergün tekrarlarcasina diyorum bir ilker daha galiba denk gelmez.  Devam eder etmez bilinmez birlikteliğimiz, fakat bitsede bende bitmeyecek  gerekse sevgili,  gerekse dost, arkadaş, sırdaş herkes oldu o bendeki o hic bitmeyecek.

Işte şimdi kalbim sohbet odaları  sohbetiyi.org dahada değerli benim için, sizin içinde  bitmeyecek olan biri denk gelmesi  dilegiyle bu makaleyi sizlere  sitemizi tanıtım amaçlı  yazıyorum.

Kalbim sohbet

Kalbim sohbet Sitemiz kuruldu kurulalı sizler için  güzel dostluklar, birliktelikler, seviyeli sohbet sitesi olan sohbetiyide bir araya gelsin diye kuruldu. Yeni gelen dostlarımız ve sabit olarak bulunan dostlarimiz, arada misafir olanlarla hoş sohbet ortamı oluşturduk  siz sevgili sohbet seven dostlarımızı da aramızda görmek istiyoruz.

Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, www.sohbetiyi.org da gormekten mutluluk duyacağız.

Kalbim sohbet odaları hemen tikla sende katil

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
13 yorum
1.096 okuma
21 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (13 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?