Kadin Kadina Sohbet

Kadin

Bayan

Cogu insanlar bayanlarin kiymetlerini bilemezler. örnek olarak erkekler genellikle Şiddet eyilimli yada pskolajik olarak basdirmaya calişirlar bizleri. biz ise hür olmayi güclü olmak isteriz. Cogu erkekler Bizim kıymetimizi bilirler. ve sahip cıkarlar. bizde bunu düşünerek .. böyle bi Platforum Kurduk.

Kadin Kadina

edilir mi ? Diyen sevgili sohbet sevenler. Yada kadın kadına ne konuşa bilir? Bunu biraz açarak ele alicam. Elbeteki kadin kadına sitelerimizde sohbet etmek mümkündür. Peki kadınlar arasında ne konuşur?

Kahve bahanenin olsun kadın kadına sohbetimiz şahane olsun

Hiç kimse inkar edemez bazı gerçekleri. Örneğin; yeni evlenecek bir sohbet edenimiz, büyüklerinden cinsel deneyimlerini, birbirleriyle paylaşmasını sağlaya bilirler. Namahrem midir diye soracak olursanız? Bilinçsiz yapılacak hatalar yerine, genclerimizin yaşayacağı sorunlar yerine, nagmahrem olsa bile kadın kadına sohbet konusu olabilir.

Sadece bununla kalmaz kadınların sohbeti kimisi eşini anlatır, kimisi annesini ve babasını. Bazen ruhen kadın kadına sohbet ederek rahatlarlar, bazen de sorularına isteklerini cevaplari alabilmek adına sohbet arayışında olurlar.Kadın kadına sohbetin tadında bam başkadır aslında. Olmaz değil; kıskançlık oluşur kadınlar arasında, heleki kadının reel hayatı problemli ise ve sohbet sitesinde özel bir arayışı var ise kadın kadını ozaman rakip olarak görmektedir.

Bazen de büyük dostluklar doğar. Kadın kadına sohbet edilen yerde. Sanal dan öteye taşır kendisini reel hayatta tanışma meydana gelir, daha iyi tanışır daha cok severler birbirlerini uzun lafın kisasi… Kadın kadına sohbet deyince aklınıza herşey gelebilir. Bazen abla edinirsiniz, bazen kardeş, bazen de gerçekten arkadaş,dost, aile olursunuz…

Kadin kadina Sohbet

sizler için şimdi Sohbetiyi da ailemiz kapıları sizlere de açık… Sizlerde kadın dayanışmasıyla  birlikte el ele vererek her zorlugun üstesinden gelebilir, ayrıca biraraya gelerek hos vakit geçirip, eglene bilirsiniz.

Büyüklerimizden deneyimlerini ogrenebiliriz.

 

Kadın kadına sohbet elbette mümkü

 

SAYGILARIMLA

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.466 okuma
16 Ocak, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?