Kadın için sohbet nedir

Kadın için sohbet nedir sizce sevgili sohbet edenler ?
Kadın sohbetinde inanmak güvenmek ister karşısındakine, tabiki inanmak güvenmek zamanla olan birşeydir. Gerekse evli gerekse bekar bayanlarımız kendi ne olursa olsun gizleme ihtiyacı duyarlar. Mesela bu benim kadınlar adına yazmış olduğum üçüncü makale. Neden dediğinizi duyar gibiyim çünkü birçok kadın sohbet edenimiz mutsuzluk içinde kendisini irc içersinde buluyorlar. Ve şöyle düşünerek karşımıza geliyorlar Kadın için sohbet nedir. Kadınlarımızın eksik kalan birçok şeyi var aldatmak için kadın sohbet etmez ki. Kültürümüzün anlayamadığı bu.

Kadınlar birbirlerinin hayatları hakkında çeşitli bilgiler öğrenirler. Dertlerini dinlerler. Dertlerine ortak olurlar. Çözümler aramaya çalışırlar. Bu sayede streslerinden kurtulmaya çalışırlar.

Evlilik siteleri arkadaşlık siteleri hepsi burada. Şimdi tıklayın 

Kadın için sohbet nedir

Kadın için sohbet nedir Kadınlar aşk için yada bir arayış için sohbet etmezler. Kadınlar yalnizliklarini bir nebze unutmak isterler. Birçok evli sohbet edenimiz mevcut. Ama bir arayışı olmayan ve sadece dost edinmek amacı olan insanlardır. Elbetteki uzun sureli çalışan beylerimiz bu sohbet sitelerinde ne kadar gördüklerinde eşlerini, yanlis dusunselerde, aslında hiçbir zaman kötü bir niyet içermemektedir kadınlar icin sohbet.

Elbette var günümüzde eş aldatan kadında, erkekte, fakat bu demek degildir ki beş parmak bir olacak.
Hele ki dul kadın veya dul erkek olmak, özellikle kadınlar açısından toplumsal bir ön yargı ve baskı ile karşı karşıya kalmak demektir. Oysa arkadaşlık siteleri ile bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkmış oluyor. Doğru insanla tanışmak isteyen bireyler, evlilik veya ilişki siteleri sayesinde aradıkları insanı bulabiliyor. Hayatın hengâmesi içinde doğru insanla tanışmanın, hatta ona rastlamanın giderek daha da zorlaştığı gerçeği ise evlilik sitelerine olan rağbeti ciddi anlamda arttırdı.
Fakat sözlerimiz yanlis anlaşılmasın demek istediğimiz su ki önyargıları bırakıp bazen gerçekleri görmek lazım. Kendini yetersiz hisseden erkek kadını sohbet ediyor diye suçlayarak aldatıyor muamelesi yapmasını sohbetiyi.org ailesi olarak şiddetle kınıyoruz.

Kadın psikolojisi

Kadın psikolojisi öyle bir yapıya sahiptir ki, yapılan önyargılı davranışa karşılık kendini savunamaz halde olması ona suçluluk duygusu üzerinde olduğunu gösterir. Sohbet etmek suç değildir. Kadın kadınla sohbet edebilir, kadın erkekle sohbeti ise bir saygı seviye içersinde elbette mümkündür.
Tüm gizliliklerini koruyarak kadının bir erkekle sohbet etmesi kotu birşey olarak görülse bile asla ben oyle oldugunu düşünmüyorum. Bazen kadın erkek arkadaşına utanarak anlatamayacagi bazı şeyleri kadınla konuşarak paylaşır. Erkekle edilecek sohbet konusu farklıdır, kadın ile konusalacak olanlar daha farklı. Bu farkı ayirabilecek olduktan sonra karşında kadın yada erkek farketmez diye düşünüyorum.
Bir kadın hem güzel sohbet edip hemde mütevazi kalabiliyorsa; güzel bir kadından önce güzel bir insandır. Kıymetini bilmek gerek.
Kadın için sohbet nedir diye arama yapan dostlar.
Unutmayın! Kadınlar aşık olmak istemiyor, birine güvene bilmek istiyor! Önce güvenmeyi öğrenen kadın, sohbet sonunda duygularını belli etmeyi ve sevdiği insanlardan korkmamayı öğrenir. Ve böylece büyür bizimde sohbet sitemiz olan sohbetiyi.org

Ve son olarak sohbet sevenler yanlış bildiğiniz yolda herkesle yuruyeceginize, doğru bildiğiniz yolda tek başına olmak daha makbuldür. Sevgili erkeklerimiz biraz düşünün.
Giden kadın yoktur, elinde tutamayan adam vardır!

Sohbetiniz hos olsun hos kalın hoşçakalın www.sohbetiyi.org

Saygılarımla Liva

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.046 okuma
13 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Real hayatin sikıntilarini bir nebze olsun giderebilmek adina sohbet sitelerine geliyoruz. Desarj olmak herkesin hakkidir diye dusunuyorum. Kimi dostlugu arkdasligi bulurken kimileri sevgiyi aski dibine kadar bu platformda yasiyor. Sohbet siteleri amac degilde arac olarak kalirsa sayet insanlara getirisi oluyor. Paylasim icin tesekkurler.

  • Barış(orduevi41)

    Bir Erkek Olarak,Erkek Bakış Açısıyla Düşüncemi Söylemek İstedim.Chat Sohbet Ortamında da Kadınların,Bayanların Yer Alması Kendini Güvende Hissedip Sohbet Etmesi,Dostluklar Kurması,Gülmesi Yani Her Şeyiyle Her Yerde Olduğu/Olması Gerektigi Gibi Chat,Sohbet Ortamında da O Sıcaklığı,Güzelliği Sunması Bayanların Varlığı Ortama Farklı Güzel Bir Güzellik Katıyor İyi Ki Varsınız..Teşekkür Ederiz Paylaşım İçin Emeğinize Sağlık.

  • Kadin ne ister güvenmek, sevmek, sevilmek, sayilmak ister…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?