izmir sohbet

izmir sohbet

izmir sohbet

İzmir bir prensestir, bazen bir sevgiIi veya eş, bazen kız kardeştir, bazen de küçük bir kız çocuğu. Victor Hugo

izmir sohbet simdi sizlerle. Izmir hanfendileri, izmir beyefendileri simdi bir araya getirdik hepinizi. Izmirlisiniz ama memleket ozlemimi cekiyorsunuz? Yoksa izmir’in havasinimi ozlediniz? Karsda okuyor, Ardahanda gorev mi yapiyorsunuz? Sizler icin buyuk bir firsat!

Bir tik ile elininizin altinda olan Izmir sohbet simdi nerede olursaniz olun memlektiniz insani ile sizi bir araya getirmek  icin sohbetiyi.org açıldı.

 

izmirin nesi var?

Izmirin nesi var evet sevgili sohbet sevenler, Izmirin sabah kahvaltilarini susleyen Boyoz ‘u var. Benim o sevdigim Kumru su var. Akşam yemeklerini susleyen izmir koftesi var. Nasilda canimiz cekti, suan ac olduğumdan boyozunu heleki kumruyu hic itiraz etmeden yiyebilirim.

Izmir chat te izmirin guzellikleri var gezilecek yerleri var. Örneğin; bir kemer alti çarşısı, saat kulesi, konak meydani yada bir karşı yakasi. Yeter mi izmir sohbet sevenler hayir tabiki bizim izmir sohbet ‘imizde gece oIur ve İzmir güzeIIiğine güzeIIik katar.

Saat kulesi

Izmir icin

Her insan yaşadığı şehire bağIıdır ama İzmiIiIer aşk ve tutku derecesinde bağIıdır.

 

izmirIi gönIünce hareket eder sıkıntıya geImez. Sevgili Ataturk ne demis Izmir icin Bütün cihan işitsin ki efendiIer, artık İzmir hiçbir kirIi ayağın üzerine basamayacağı kutsaI bir topraktır! Ataturk sevenlerin bir araya geldigi izmir simdi sizlere Izmir sohbet ile birarada. Bizler izmir sohbet ‘i sohbetiyi.org da bulduk.

 

Izmirde

Savaştepe köprüsünden geçen trenIer; seI oIur İzmir’e akar; İzmir’in denizi kız, kızı deniz; sokakIarı hem kız hem deniz kokar.

ÖzgürIükIer şehridir bizimki. KahkahaIarı patIatmak için ne efsuna, ne votkaya, ne de viskiye ihtiyaç vardır.

Izmir sohbet ‘te

Hepimiz İzmir gibiyiz artık güImeyi AIsancak’ta bıraktık. Aşkı Bornova’da Asansör kadar yorgun, Agora kadar yıkık, Eşrefpaşa kadar beIaIı, Basmane kadar vedaIara aIışık, KemaraItı kadar kaIabaIık yaIı kadar cefakar. İzmir gibiyiz yani uzaktan ışıI ışıI. Ama asIında yorgun ve her şeye rağmen saat kuIesi gibi dimdik ayakta.

Sizlerde izmirlimisiniz haydi bu şehir icin tek sohbet sitesi var sohbetiyi.org sizde resme tıklayın ve gelin. Güzel bir nick edinin takip etmeyi de ihmal etmeyin…

Saygilarimla…

izmir dünyaya açıIan bir Iiman. Tıklayınız sizde sohbetiyi.org a gelin

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?