ideal Sohbet

ideal sohbet

ideal Sohbet odalarında bırlıkte tadına varalım bu degısık ortamın. Hayat birgundur o gunde bugundur, sozunden yola cıkarak hayatı tiye alanların toplandıgı, sorunları umursamadann  gulup eglenmek adına bırlık ve beraberlık  ıcersınde sohbet edecegınız bır ortam mı arıyorsunuz?

Heh işte orası Sohbetiyi.org’de ideal sohbet odalarıdır. Hayatın monotonlasmıs yuzunden sıyrılıp bir nebzede olsun gulup eglenmek ıstıyorsanız ki, bu hepimizin hakkı, bızlerle bırlıkte bu sahane ortamın tadını cıkarıp, payınıza dusen huzuru almanız gerekmektedır. Sohbet sitelerinde takılmak ortam kurmak bakıldıgında kolay gozukmektedır.  Ama ınsanları sadece kelimelerine dayanarak  tanımak ve o sekılde degerlendırmek zor ıstır aslında. Yaptıgınız espirileri yanlıs anlayıp dusman olan,yada sızlerı kıskanıp cekemeneyn gruplasma yoluna gıdıp dıslayan eden vs coktur malesef ki.

ideal Sohbet

Tam da burada  kendinize cizdiğiniz yol ve kullandıgınız uslub ıle ınsanları bır mesafede tutabılırsınız. Camur at ızı kalsın mantıgı ıle haraket edıp kendısı camura batan coktur. İyi yonlerını ele alalım ıstıyorum. Bir çok dost kazanabılırsınız.. Aile kavramını sızlere ogrettıgı gıbı nankorlugude bılhassa merhamet yoksunu ınsanların oldugunuda soylemek mumkundur.  Aile demişken;  kısa surede ıcersınde hayatıma dahıl etmeme ragmen bır kardes edası ıle hayatıma dahıl ettıgım bir kullanıcıdan bahsetmek ıstıyorum.. Peri.. Oyle guzel ki yuregı,  kan bagının pek de bır ıse yaramadıgını asl olanın can bagı oldugunu bır kere daha gosterdıgı ıcın kendısıne cok tesekkur edıyorum.

ideal Sohbet odaları

Saat olmus aksam ustune bir kala,oyle bır bagımlılık yapmıs kı yemek yapma saatınde oturmus chat yapıyoruz. ınsanların guldugunu gorebılmek onlarla bıseyler paylasmak o kadar mutlu edıyor kı ınsanı, aynı acıya defalarca aglayıp aynı seye ıkı kere gulmeyen bızler kahkahalara boguluyoruz. ideal Sohbet sizler için.

Bazen durup dusunuyoruz tamamen vakıt kaybı oldugunu dusunsekde bır selam bızlerı ask’a ve aşığa göturdugunde ıyıkılerımızı tolayıp avcumuza sukur halınede getırebılıyoruz. Derdimde dermanımda olan bir adam var ve bu platform sayesınde hayatıma dahıl oldu. Şimdilerde adı adım kadar aklımda ve varlığı bana bınlerce dua. Sohbetiyi.org’de İdeal Sohbet odalarinda Rast’a Rastladığım için çok şanslıyım diye düşünüyorum.

 

ideal Sohbet odaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
792 okuma
5 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Ideal bir ortam gercekten

  • Ideal sohbetin adresi sohbetiyi.org

  • İdeal sohbet günümüzde pek yapılamayan aktivite. İnsanlar artık muhabbet etmenin değerini unutmuş. Her şeyi sanal yürütüyoruz diye sohbeti rafa kaldırmış. Gerçi bizler sanal sohbet ile ideal sohbet bile yapamıyoruz. Mesela biriyle internet üzerinden muhabbet ediyorsun. Olay ya saçma bir konuya girip bitiyor ya da eğer karşı cinsten biriyle konuşuyorsan, taraflardan birinin bir zaman sonra değişen durumundan dolayı bıkıyorsun. insan gibi muhabbet etmek istiyorum. yeni bilgiler öğrenmek, iç dünyalara yolculuk etmek istiyorum!

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?