Hüzün ve sohbet

Hüzün ve sohbet

Hüzün ve sohbet makale ismine gelince nedeni aslında duygularım. Hüzünlü oluşum. Çünkü hiç bu kadar canım acımamıştı. Ne aşağalık bir kadınım ki birini seviyorum derken bir başkasına ilgi duyacak ve üstelik borç bilip ilişkime devam edecek.
Ben, ilgi duyduğun surdan belli cümlesini okurken elimde olmadan aktı göz yaşım dışına. Ne yazıkki birşeyler hiç bir zaman yoluna girmeyecek olduğunu kabul ettim. Ne reel sohbet hayatımda nede sanal sohbet hayatımda. Bugün cümlelerim hep ben ile başlayabilir.
Çoçukluğumda hep sarkı tutardık kuzenimle sevgililerimiz bize söylesin diye. Şimdi bir şarkı tuttum. Sevdiğim bana söylesin diye Kıskandığım için affet beni diyor.
Acaba Sevdiğim dermiki gerçekten birgün öyle bir cümle bana yoksa hep böyle mi devam edecekti.
Bu makalem hiçbir şeye kasmak için değil. Konuşmaya ihtiyacım var, biraz sakinleşmeye.

Eskiden olsa gezerdim sohbet sunucusu adreslerini. Fakat artık haz etmiyorum. Sohbet siteleri içinde sohbet etmek artık iyi gelmiyor.

Oysa anlasa beni ondan başkasını istemediğimi kabul etse.
Çok mu zor anlaşılır biriyim. Merak etmicem dedim. Dayanamıyorum girip ircforumlarına baktım yinede.

Hüzün ve sohbet

Hüzün sohbet böyle birşey işte. Lakin şunu atlamamak lazım. Bazen makale yazarken sadece duygularını yazmazsın. Evet o makalede o cümle yaşadığım duygulardı. Fakat sonunu anlamalıydı kasma cümlesi olduğunu. Dosthane sohbet ve aşkla sohbet diye bağlamışım.
Bazen onun düşündüklerini düşünemiyorum. Çünkü içim hiç okadar fesat olmadı.
Olduğunu farzetsemde onun yaptığı gibi yapmazdım. Madem bir başkasına ilgimden şüphe ediyordu. Ben olsam izlerdim. Izleseydi zaten farkedecekti zamanla.
Ziyaretime gelince bazı insanların bazı huylarını seversin. Örneğin; kiminin sevecenliğini, kiminin disiplinini, kiminin verdiği değeri, kiminin… Diye devam eder daha cümlelerim.

Ben alalen söyledim. Yönetemini sevdim dedim. Ama kendini sevdim demedim. Aksine çok bilmiş halleri sevmem. Sende bunu pekala bilirsin.
Yahu ben neyi anlatıyorum sana. Sen aslında hepsini biliyorsun da neden hep sacma bahaneler üretiyorsun.
Gitmek mi arzun çek git ızdırap etme bana. Kalmak mı arzun tut elimi sımsıkı kal.
Kıskan kıskan ama herseyin bir hududu var. Kıskanırken insan karşındakini biraz düşünür. Neyse üçyüz kelimeyi çoktan geçmiş.
En iyisi başka makalelerde buluşalım. Esen kalın… Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
762 okuma
2 Temmuz, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?