Hasret sohbet

Hasret sohbet

Hasret sohbet sitesi nde bir gün açılır açılmaz sandığın kapılar, vurunca güneş bir karanlık daha erisir güne, saat neredeyse sabahin beşi olur sohbet ederken anlayamazsin.
Bir gün mutlaka ters dönecek anahtarlar, bir gün elbet çıkacaksın ışığa, sen aydınlığa, ben sana hasret diyerek sohbet sitesi nde sohbet edeceksin.

Hasret sohbet

Hasret en büyük esarettir. Gittin… Bir yemin kaldı aramızda. Yarısı senin. Yarısı benim… Bu sohbet sitesi hasret çekenlerin yeri.
Hasret birini cok özlemek, Orkide, Karanfil, Gül, Lale, Açelya ciceklerinin hangisi hasret demek?
Hepsinin ayrı ayrı kendi anlamları ve imaları mevcut. En solgun pembe nezaketin, neşenin ve inceliğin isaretiymis. Hasret sohbet odası nda en solgun pembeler sizinle…
Nerde? Elbette www.sohbetiyi.org da.
Sevgi, kendiliğinden oluşan, insanın kontrolünün dışında gelişip büyüyen bir duygu. En güzeli sevgiyi sözlerle anlatamadığın her anda, gözlerinin konuşması. Ama zor değilmi sohbet odası nda? Her hangi ses yok mimik yok ama kalbinden geçenler klavyende. Hem bazen sesli sohbet ederken bile gidecek olana kal diyemiyorsun, az evvel benim diyemedigim gibi.
Sesli sohbet ederken bazen susarsin, kalbin konusur ama dilin lal olur. Dersin ki düşüncelerimiz farklı. Sohbet odası sohbetiyi.org kalbinizin en derin yerinde masumiyetin, saflığın, durulugun rengi Beyazgül gibi olsun.

Hasret sohbet

Hasret sohbet

Sesli sohbet

Tutku ve aşkla bağlı olduğunuza sevginizi en yoğun şekilde anlatmak istiyorsanız, şimdi zaman kaybetmeden sende ben gibi ister webden ister uygulama ile www.sohbetiyi.org a sohbet odası na sende gel.
Mutlaka kırmızı gül tercih etmelisiniz. “Büyük bir aşkla, seni çok seviyorum” anlamına gelir. Her dilde sevgiyi anlatır ya, sizde o sevgiyi klavyenizde kırmızı gül ile anlatabilirsiniz…
Illa sesli sohbet gerek yok. Insan minnet, takdir, hayranlık duygularını bu sohbet odalarında hersekil gösterebilir. Benim hayran olduguma armağan olsun turuncu gül.
Ama biliyor musunuz sohbetiyi.org sohbet odaları sakinleri bazen korkarsiniz ne sesli sohbet de nede yazılı sohbet te ona olan hislerini dile getiremezsiniz. Neden bende bilmiyorum onur, gurur vs degil sebebi yok, istesi yok bu duygunun sadece bu sohbette sohbetiyi.org da kalbinizde kalır. Sizlerde sohbetinize sohbetiyi de devam edin.
Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.977 okuma
11 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Böyle güzel açıklamalar oldukca insanın sohbet edesi içtenlikle geliyor, herkes’e tavsiye ederim sohbetiniz gayet keyifli.

  • paylasımlarınız acıklamarınız cok anlamlı ve güzel olmus gercekten emeginize sağlık

  • Hasret sohbet insanların birbirleriyle tanışıp kaynaştığı IRC destekli bir sohbet platformu. Sizlerde hasretim diyorsanız burada birçok hasret kalan sohbet eden ile sohbet edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?