Gurbet sohbet odaları

Gurbet sohbet odaları

Gurbet sohbet odaları derken anlatmak istediklerimi kısaca şöyle ele almak istiyorum.

Yoruldum artık gurbet ellerde memleket özlemi yüreğimde.. Diyorsanız siz sevgili okurlarımız. Sizler için sohbetin en seviyeli, en olgun ve özenli olanını sağlamak amaç edinerek bir yola girdik.

Bizlerde Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun diyerek. Adı gurbet sohbet odaları altında sohbetin en güzelini en alasını sizlerle sohbetimizin tadı damağınızdan eksilmesin diye, Kaybetme korkusu ta içimdeyken, “bekle diyorsun döneceğim bir gün.” Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün… Diyoruz siz gurbetçi dostlarımızın da sohbetiyi.org’da olmasını temenni ediyoruz.

 

Gurbet sohbet odaları 

Gurbet sohbet tamda ihtiyacımızın olduğu anda mi çıkageldi. Gerek Almanya, gerek Avusturya, gerek Hollanda gerekse tüm gurbet memleketlerinden hem mobilden hemde pcden bağlanabilmek çok kolay. Www.sohbetiyi.org yazıyorsunuz. Yada bir pc den mirc edinerek, yada bir web sitemizden bağlanarak belkide; Seni benden gurbet bile ayıramazken ölüm vız gelir sevgilim! Diyebileceğiniz bir sevgili bile bulabilirsiniz. Mümkün değil demeyelim burada her şey mümkün.

 

Gurbetçi

Evet sevgili sohbet seven sende Gurbetçiyiz memlekete, gurbette de yabancıyız. Diyorsan…

Yabancı ol gurbetçi ol ne olursan ol sen yeter ki memleketine hasret ol. Yoruldum artık bu gurbet ellerde. Memleket özlemi yüreğimin ta derinlerinde diyenleri buluşturmak çabasındayız. Sende belki; gurbet sohbet odalarımızda memleketimin taşını, toprağını, sokağını, seslerini, sokak kedilerini bile olan hasretini dindirecek dostlar edinebilir yada güzel aşklara yelken açabilirsiniz.

 

Kimimiz ailemizden uzak ilk bayramımızda zorlandık. Kimimiz ağladık, kimimiz yabancı ellerde çare bulduk ama hepimiz ne din, ne dil, nede ırk ayırmadık. Bir kez daha ayrım yapmadan el ele vererek sohbetimiz iyi olsun diyoruz herkesi sohbetiyi.org adresimize bekliyoruz… Gurbet sohbet odaları, adi üzerinde gurbet çeken hasret kalanların sohbet adresi, hiç duymadınız mi sende sohbetin en iyisini yakala. Açık kapılarımız art arda sende sohbetiyi de en harikasını yaşa. Www.sohbetiyi.org ailemiz sizler için sohbetin en güzeliyle 7/24 sizlerle sohbetiniz bizimle güzel, sizinle özel olsun. Yenilikler için takipte kalın…

Saygılarımla Liva

Yurt dışında yalnız degilsiniz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?