Geyik Sohbet

Geyik Sohbet

Geyik Sohbet

Bir sabah uyandı kadın, hava bunaltıcı derecede kapalıydı canı çok sıkılıyordu bugunu nasıl gecırırım dıye duşunurken aklına Geyik Sohbet Geldi. Dışarda kar yağıyor onun yuregıne yagmur aglama ıkı gozum bıraz daha dur. Yureğimiz bazen bır volkan gibi patlamaya hazırken,duygu ve dusuncelerımızı bastırmak adına kendımıze yenı yenı ugraslar aradığımız dogrudur.  Kımı  gezip dolaşmayı tercıh ederken,kimi kıtap okur bizim gibi  bunlardan zevk almayan kesim ise çareyi sanal ortamlarda çene çalarak bulur.

Sabahın üçü,gecenin beşi fark eder mi? tabiki hayır can sıkıntısının saatı yok ki. uykumuz kaçar geliriz,  bir bakmışsın #radyo‘da çalan şarkı bizleri çok uzaklara goturuyor dalıp gideriz maziye hep birlikte.

Atı alan Üsküdar’ı,aşkını alan acısına doğru ilerlerken belkide tek çare unutmak adına Geyik Sohbet’te bir muhabbete dahil olmaktadır,ne dersiniz?

Geyik Sohbet

Bir merhabanın  başlangıcıyla bir bakmışsınız hayatınıza dair bir çok konuda paylaşımda bulunuyorsunuz. Aslına bakarsanız bir çok insanın yadırgamasına rağmen, bu tur platformlar çokda kötü değildir. Sadece  sohbetıne dahıl oldugunuz insanlara dıkkat etmenız gerekıyor. Yerı geldiğinde bir kardeş,yeri geldiğinde bir dost kazanabılecegınızden hiç süphenız olmasın.. Gerçek hayatınızdada boyle değil midir? yanlıs secımler her zaman bızlerı ıpe goturebılıyor.

İnsanları anlamak zordur, Az insan çok huzur lafından yola cıkarak herkesle muhabbet edebılır ama herkesle dost olamayız. Geyik sohbet’te geyiğimizi yapar,pc nın fişini çektiğimizde olayı bıtırmıs oluruz. Bazen gamsız,bazende umursamaz olmak sanırım ınsanlar ıcın daha dogru tabıkı yapabilene 🙂

Geyik Sohbet

Şimdi iç sesime kulak veriyorumda,zamanı insanlar için üzülmek verdiğim değerin karşılıksız oldugunu bıldıgım halde yıranmak yerıne keşke Sohbet te bıraz daha zaman gecırım Sohbetiyi.Org’de daha cok arkadas edınseymısım. Kendini ulaşılmaz ve vazgecılmez sanan ınsanların aksine  o kadar cana yakın ve sıcak kanlı ınsanlar var kı bazen gercek aıle portresını cızdıklerı dogrudur.Kurtulun ustunuzdeki yuklerden,gelin birlikte kulak verelım dostların kelamına, yenı baslangıclar ıcın yenı adımlar atmak gerekır bu adımı bırlıkte atalım. Sevgi emek,emek ise fedakarlık ıster bazen. Hep birlikte daha ıyılere adım atmaya ne dersınız?

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
1.129 okuma
1 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?