Fiber sohbet

Fiber sohbet

Fiber sohbet ile ilgili baktım da biraz şöyle;
Nedir fiber?
Bitki elyafının sıkıştırılmış halinden elde edilen mukavva ya da tahta anlamını taşıyormuş. Fiber internet nedir yani tahta internet. Ne anlamalıyız, sağlamlık mı? Neyseki gerçek anlamı fiber internetin şöyle; yüksek hızlı internet teknolojisi.

Ufacık bir kelime eklentisi ne çok şey değiştiriyor değilmi sevgili sohbetciler.
Peki ben bu makale adını nerden buldum? Bir fikriniz varmı? Ben kelimeler ile oynamayı çok severim. Bir laf şöyle bin ah isit derler ya. Ben bir söze bin söz eklerim. Kadın milleti iste yapısal sanırım.

Fiber sohbet

Günümüz şartlarında birçok fiber internet şekli mevcut, çeşitli kampanyalar ile güzel tanıtım yapılıyor. Peki sohbette fiber nedir? Hızlı sohbet, kaliteli sohbet, hızlı ve kolay erişim. Bana bu makaleyi yazdıran sebepler değil. Fibersohbet adresleri olan bir yer. Şimdi akıllara su doğdu. Liva acaba habersiz, saklı, gizli Fibersohbete mi takılıyor.
Aslında ben öğrenmeyi, okumayı, keşfetmeyi, hayatı en zevkli şekliyle yaşamayı çok severim. O yüzden bugünde fiber sohbet yazında ne çıkar diye merak ederek araştırdım. Elbette sadece hızlı sohbet, kaliteli sohbet karşıma çıksın diye değil.

Her bir makale yazarının yaptığını yaptım. Lakin eskiden bulduğum her siteye Liva nickimi kaydeder selamlaşır, site sahibiyle tanışır öyle çıkardım. Hani diyor ya benim yarim tanımadığın yok. Evet iste bu yuzden sanırım tanımadığım yok. Lakin ufak bir şeyi atlamamak lazım. Ben nicki kaybederim tanışırım çıkınca adresi bile unuturum. Buda yapısal birşey.

Hızlı sohbet

Sevgili sohbetciler sohbette fiber benim için bir makale yazarı arkadaşın dediği gibi…

Türkiye’nin en sevilen sohbet sitesi olmak yada kullanıcılarına güvenli ortamı sunduğunu sanmak degil, huzurlu ve keyifli sohbet imkanı diyoruz ya, neye göre kime göre huzur sunmaktadır. Hepsi tartışılır benim için. Güvenli ortam neye göre güvenli. Telefon numarasını paylaşan bir insan için mi ? Yoksa hızlı sohbet sağlamaya çalışan bizler için mi güven garanti? Yarına çıkmaya senediniz varmi ki, insanlara güvenli ortam garanti ediyorsunuz. Insan başta kendini guvenli bir ortamda güvensiz hale getiren değilmi?

Çok fazla soru işareti koydum, ben fazla sevmem akılda kalan soru işaretlerini. Noktalandirmak gerekli bence o soru işaretlerini. Ben anlattım, bence sizde anladınız. Şimdi kendimizi de, sizi de kandırmaya gerek yok.

Kendinizce verdiğiniz güven kadar bu fibersohbette güven. Insanların verdiği kadar huzurlu bu ortam.
Sevgili sohbetciler benim sohbet chat ortamlarında hiç düşmanım olmadı aslında. Baş rolü hep dost, can dediklerim sağolsunlar aldılar. Düşmana ne gerek değilmi?

Sadece sunu unutmayın sohbet chat ortamı diyerek geçmeyin. Hz Ali nin dediği gibi hiçbir süs edep kadar güzel değildir.

Fiber sohbet

Fiber sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
829 okuma
22 Şubat, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Emeklerinize sağlık çok güzel bir yazı ve evet chat ortamı dahi olsa unutmamak gerek ki edep en güzel süstür ve insan reelde ne ise chat ortamında da o olmalıdır…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?