Erkek sohbette nasıl bir kadın ister?

Erkek sohbette nasıl bir kadın ister?

Erkek sohbette nasıl bir kadın ister? Sohbet diyerek geçmeyelim. Sevgili beyler sohbette bile karşısında öncelikle bakımlı ve çekici bir kadın isterler. Çekicilikten kastım manken gibi bir vücut değil asla. Bakımsız yada sağlıksız bir kadından kim hoşlanır ki?

Yüzünü görmüyor, sesini suan duymuyor.
Erkekler dürüst, güvenilebilir, ve açık sözlü bir kadın isterler. Sohbet sitelerinde bir ilişki arayışı olmasa dahi bir ilişkiye yöneldiği zaman erkekler ilişkilerinde sadık bir kadın isterler. Yani demem o ki siz hem örneğin;  Aliyle sohbet edip hemde Veli ye yazıyorsanız iste en büyük sorundur.

Erkek sohbette nasıl bir kadın ister?

Erkekler kendine son derece güvenen, isteklerini çekinmeden söyleyen kadınlarla sohbet etmekten hoşlanırlar.

Erkekler sorumluluk sahibi, yaptığı işi üstlenip, sahiplenecek bir kadın isterler ki Erkeğini de öyle sahiplenme bilsin diye. Tabiki arada gönül eğlendirmek için sohbet eden beyleri göz önünde bile bulundurmuyorum.

Erkekler hoşgörülü, ve yumuşak başlı bir kadın isterler. Erkek sohbet ‘te esprili, mizah anlayışı olan, ve eğlenceli bir kadın isterler. 

Erkekler rahat bir kadın isterler.

Sohbete girmek icin resme tıklayınız

ERKEKLER

Erkekler sohbette kendilerine her konuda destek olacak bir kadın isterler. 

Erkekler kavga ve gürültü yapmayan bir kadın isterler. Oturup kalkmasını, konuşmasını ve özellikle susmasını bilen bir kadın isterler. 

Erkekler kendilerini kamçılayan ve kendilerini geliştirmeye yardımcı olan bir kadın isterler.  Dikkat edin ki değiştirmek demedim, geliştirmek dedim. Siz de öyle deyin.

Biraz ayıp olacak ama ve yine Erkekler yatak odasında canlılık, yaratıcılık, hareketlilik gösteren, kendini vererek ve zevk alarak beraberlik istedigini belirten, ve erkeğinin istediğini yerine getiren bir kadın isterler. Evet sohbet sitesinde bir arayışı  bile olmayan en harika erkek bile illaki, kendilerine romantik sözler fısıldayacak, gerektiğinde başlarını ellerinin arasına alıp saçlarını okşamayı bilen kadın isterler. 
Hani erkeklere mağara adamı damgasını yapıştırmak kolay, çünkü  sadece erkekler mağara adamıdır, ve ilkeldir gözüyle bakmak, “Onlar romantizmden ne anlar” demek yanlış. O çağlarda kadınlar da mağaralarda yaşarlardı hatırlatırım.

Erkekler sohbette nasıl bir kadın  ister kısaca anlattık. Umut ediyorum sizlerde anladınız makalelerimizin devamını takip etmek icin www.Sohbetiyi.org adresimizden bizler ler sohbetimize katilabilirsiniz.

Erkekler ne ister ?

Saygılarımla

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?