Dostlar Mekanı

Dostlar mekanı nedir ve burada nelerimiz var ? Biliyorsunuzki Sanal Ortamda dostluklar
cogaldi kimi kötü kimi iyi cikti. Baktiginizda evet sanalda cogu insan gercekden kötü 🙂 cikarci

Dost

Bunun için Cok güzel kavramlar var. dostum arkadaşım sirdaşim.. kimi dostuyla bir ömür vakit gecirir kimi ise dostundan şikayet eder. ama dost dedigin zaman kötü gününde yaninda bulunur Vakti geldiginde yaninda olur.. iyi gününde sadece dost görünenler bulunur. dostunu iyi sec arkadaş.. dostunu iyi sec.. Dostlar mekanı sizin için.

Ailemizde sohbet etmek icin sizde gelin sohbetiyi.org

Sanal Sohbet Odamizda en başda söyledigimiz gibi herşey ücretsizdir. 7/24 Radyonun hitap ettigi bi yerde bulunuyosunuz.. gercek dostlukmu ariyosunuz ? o zaman tam yerindesiniz. yapmaniz gereken şey sag üst köşede bulunan yere nickinizi yani takma adinizi yazmaniz yeterli gercek dost arkadaş Sirdaş ariyorum diyosaniz.. Dostlar mekanı sizin için yapıldı

Dostlar

Mekanimizda biz dostlarimizla hergün her saat Sohbetler edip etkinlikler düzenliyoruz bizim aile ortami bagimlilik yapar. gercek hayatta hepimiz bi darbe görüyoruz degilmi gerek en yakınımızdan gerek dostlarimizdan.. paylasmak istedigimiz şeyler oluyor ve korkuyoruz malzeme olacaz dillere diye burada öyle bi cekingeniz olmasin.. biz burda dinleriz dertlesir ve cözümler üretmeye bakariz. sizlerin mutlulugu için Sohbetiyi Burada her zaman ve hep öyle olacaktir. amacimiz siz degerli insanlarla tanişmak kaynaşmak kim bilir belki aşk yaşamak. amacimiz Sohbet cevrcevesi içersinde siz degerli Kullanicilarimizla bir araya gelmek .. dedigim gibi Siz degerli Dostlarimizi bekliyoruz biz burada olacagiz 7/24 adminlerin ilgilencegi ve ücretsiz olacagina emin olabilirsiniz.. burada egoist insanlarin bulunmadigi herkezi kendi gibi gören dostlarimiz mevcut daha ne bekliyosun hadi tiklasana 🙂 ALLAHA Emanet Olun..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
1.354 okuma
19 Ocak, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?