Diyarbakır sohbet

Diyarbakır sohbet cicisohbet chat sitesinin en leziz sohbet odalarından biridir.
Genel olarak Diyarbakırlı sohbetci bulunduran, Diyarbakır sohbet odası, başka şehirlerinden de örneğin; Ankara sohbetci, ızmir sohbetci, bursa sohbetci, denizli sohbetci, konya sohbetci daha adını sayamadigim farklı illerden sohbetci bulundurmakta.
Siz sevgili Diyarbakırlı halkımıza bir davet gönderiyoruz.
Sizlerde davetimize icabet eder misiniz?

Diyarbakır sohbet

Ahmed şehrim benim, sende saklı tüm duslerim…
Istanbul da yada izmir de olmak farketmez. Benim amede olan sevgim asla bitmez. Biz Diyarbakır liyiz!
Türk kürt kardeştir. Ayrım yapan kallestir diyen, Diyarbakır sohbet odası sakinleri. Sizler diyarbakirli olarak Gazi köşkü derindir, dicle suyu derindir, ağlama sen garip anam kadir mevlam kesimdir. Diyen türkülerin insanisiniz.
Siz sohbetcilerde emin olun ki, birçok diyarbakırlı elbette kurt tur. Fakat bu vatana aşıktır. Bu farkı lütfen atlamayalım. Kürt türk ayrim gozetmeyelim. Hep birlikte sohbet edelim.
Biz Diyarbakirliyiz, vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı, çok severiz. Hür dogduk, hür yaşarız. Biz birgün değil hergün diayarbakirliyiz. Diyenler dolmasıyla yemeği, karpuzuyla meyvesi, mert ve açıklığıyla Peygamber şehri Amed Diyarbakır degilmidir?
Herkes Diyarbakır dedi. Kötü insanlar değiller, sadece biz insanlar genelleme yazdık, cizdik. Onlarda yaşadı ve yaşattı galiba. Diyarbakır sohbet ekibi cicisohbet ailesi olarak, din, sil, ırk ayrımını şiddetle kınıyoruz. Hepimiz kardeşiz.

Diyarbakır nesi meşhur

Içli köfte, ayva kebabı, çartlak kebabı, patlican dizme, salçalı
mumbar dolması, patatesi içli köfte, botswana, Diyarbakır çöregi, köfteli lebeniye, ekşili tavuk, hillorik, ayvali kavurma, duvakli pilav, kibe mumbar, Diyarbakır özgü lezzetlerin arasında yer almaktadir.

Başka bir makalemizde Diyarbakır da neresi gezilir ele alacağız. Sizlerde sohbet farkını anlayacak ve emin olun sohbetiyi ve cicisohbette kalacaksınız.
Yapmanız gereken her zaman dediğim gibi Web den www.sohbetiyi.org yada www.cicisohbet.org oda olmadı diosaniz www.Masalsohbet.org adreslerinden sohbete katılabilirsiniz. Hatta radyomuzdan istek de isteyebilirsiniz. O zaman şimdi sohbetin tam zamanı, sohbetiyi googleplayden, masal sohbet yazıp indirebilirsiniz uygulama mızı, üstelik sohbetiyi mirc ile de bağlanma imkanınız mevcut. Sizde Diyarbakır sohbet tadında sohbetiyi de yada cicisohbet de, masalsohbet de sohbetin tadına varmak için daha fazla geç kalma hemen sende katıl.
Saygılarımla Liva
sohbetiyi.org=Masalsohbet=cicisohbet ailesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
872 okuma
27 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Mis gibi çartlak kebabı yazin agir ama olsun lezzet diyarbakir dan guzel bir makale şekli olmuş nesi meşhur diyarbakır yada diyarbakır neyi meşhur da denilebilir. Bizleri de bilinclendiriyor makaleler. Sizlerde bilmediğiniz iller hakkında neler öğreneceksiniz sohbet iyi de.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?