Cilgin sohbet odaları

Çılgın sohbet odaları adında oldugu gibi biraz mi desem çokmu çılgın desem kararsizim. İçersinde deli dolu nickler ve sahipleri çılgın sohbet odaları nda sizleri karşılamak için beklemektedirler.

 

Çılgın sohbet odaları

 

Çılgın sohbet odaları nda Çok güzel sohbet ile birilerinin hayatını değiştirebilirsiniz. Bir şeylere anlam katmak için uğraşmayın zaten o anlamları buradaki güzel sohbet ile kendiliğinden gelecektir.

 

Kahvede midir dostluk yoksa yüreklerde mi, içilirken edilen koyu telveli sohbetlerde mi? Evet sevgili çılgın sohbet odasında sohbet edenleri sizler karar verin.

Dünyada bana ‘ne istiyorsun?’ diye sorsalar hiç düşünmeden vereceğim cevap şudur: “anlaşılmak istiyorum” Sevgili sohbetci ler ben sizlerde bizlerde anlaşılıp anlaşalım niyetiyle sohbetiyi.org adresini ağzımız tatlı sohbetimiz çikolata tadında olsun diye açtık.

 

Çikolata tadında sohbet

 

Konuşabilmek” ile “konuşmayı bilmek” arasında büyük bir fark vardır. Mesela çoğu insan ikincisini başaramaz vede bilmez. Ben ikisinin ayni sey olduğunu düşünenlerden degilim. Konuşmayı bilen sohbetin en guzelini yapandır. Çikolata tadında ve vazgeçilmez bir sohbet tir. Bunun için çılgın sohbet odaları tamda arayıpta bulamadığınız yerdir.

Örneğin sohbetiyi .org da Kadının surat asması, erkek için sırat köprüsü gibidir! Ya gönIünü aIır atIar geçersin, yada direk cehenneme düşersin.

ÇıIgın oIunmaz ÇıIgın DoğuIur…

Evet sevgili sohbet edenler Ne kadar şeytan oIursanız oIun, çılgın sohbet odaları na geIdiğinizde pabucIariniza dikkat edin. Evet bazen sohbet sitelerinde kişilere verdiğimiz değerler, bütün umutlarımızı suya düşürsede yinede boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğrenmiştik.

Herşeye rağmen kızlar artık beyaz YATLI prenslerini bekliyorlar. 🙂 Beklerken de ruhlarını iyifm ile dinlendiriyorlar. Ne kadar ayıp sohbetiyi.org un iyifm radyosunu hala dinlemediniz mi siddetle kınıyorum.

Başını dayayacak bir omuz varsa, dertlerin canı cehenneme dedirtecek sohbetlerimiz içersine siz sevgili ideal sohbet arayan dostlarımız da katılmasını umut ediyoruz. Hırpalanmış bir gemiyiz hepimiz bu sitede, hayatımız  bir fırtına. Çıkmayın karşımıza bogulursunuz bu sohbet kavgamızda.

Çok da tın

Dedikodumuz yapılıyor, iftira atılıp kuyumuz kazılıyor üzülmeyin! Ya çok güzel insanlarla sohbetiyi.org dayız. Ya da çok başarılı bir sohbet sitesi oluşturduk demektir.

Artık kendimiz için bir şeyler yapmayacağız  dedikten sonra, kim uğraşacak şimdi boş ver demek kadar güzel bir şey yok. Herşeye Çok da tın diyoruz. Çılgın sohbet odaları www.sohbetiyi.org adresimize siz çılgınları  bekliyoruz.

Hemen tikla sende katıl

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.597 okuma
13 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Çılgınlık ve deli olmak gerek bazen, hepimiz kafa dagitmaya geliyoruz nihayetinde sohbet sitelerine.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?