Chat Sohbet Makalelerinin Nedenleri?

Chat Sohbet Makalelerinin Nedenleri?

Chat Sohbet Makalelerinin Nedenleri?

Sohbetiyi.ORG sitesi sahibi Liva  olarak, chat sohbet makalelerinin nedenlerini, chat yazılarının hangi internet kullanıcısı için yazıldığını, amacının ne olduğunu sizlere aklımın erdiğince  anlatmak, bilgilendirmek için bu yazıyı yazma gereği hissettim.

Muhtemelen , googlede bir şeyler araştırıyorsunuz ve bu konu chat sohbet le alakalı bir şey olmalı. Bu sayfaya geldiğinize göre başka bir açıklaması olmaz, istisnalar hariç tabi ki. Chat sohbetle alakalı bütün site sahiplerinin web mastrların bir tek hedefi vardır, googlede ilk sayfada olabilmek. bunun için bir çok yönteme başvururlar. Sadece reklam yetmediği için .

Aramalarda chat sohbet, mırc, ırc, irc gibi kelimeleri ilk planda tutarlar. Çünkü hedef kitleleri bu kelimeleri  google de arayan kişilerdir. Kıyasıya bir mücadele içerisindeler dir, chat sohbet site sahipleri bu işten bir gelir gelmeyeceğini elbette bilirler ama tutku mu dersiniz çılgınlık mı dersiniz adına ne derseniz deyin, bıkmadan usanmadan   chat sohbet yazıları yazar sabırla beklerler.

Bu yazıyı yazmamın sebebini sizde anlamışınızdır, chat araması yaptınız bu sayfaya geldiniz, bütün olay budur bu ne kadar çok tıklanırsa o kadar üst sıraya çıkacaktır site. Çıksa ne olacak, çıkanların kazançları nedir ki bence koskoca bir sıfır, verilen emeğe değmez bir değer olacaktır. Fakat bu sevda bitmeyecek bir sevdaya benziyor, bizler bıraksak hemen yerimizi dolduracaklardır.

Tamamen güvenli ve seviyeli bir sohbet ortamı yaratan Chat Sohbet Makalelerinin Nedenleri? Makalemizin Sonuna Geldik.
SaygıLarımLa..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (12 Yorum)

 • yazı çok güzel olmuş bu arkadaslık sohbet kanallarının yok olmaya yuz tuttugu bu yüz yılda sohbet nedir niçin yapılıra özet olmuş

 • Bu makale tam da beni anlatmış çılgınlık mi bagimlilik mi nedir bende çözemedim. Emeğine sağlık sevgili yazar.

 • Daha iyi kaleme alınamaz diye düşünüyorum, Emeğinize sağlık devamını bekliyoruz 😉

 • Doğal bir makale özgün olmuş net ve gayet açık

 • Evet KaLemi aLmıs Ustad Yazmıs MakaLesını ve Hos ve GuzeL anLatmıs ee ne demısler Yıgıtı oLdur ama Hakkını Yeme Yuregıne KaLemıne SagLık Devamını DıLerım Her Daim

 • Guzel bir paylasim olmus. Ne kadar cok ozgun makale eklenirse alexa Tr ve Dunya siralamasinda o kdr assa iner ve ilk sayfalara gelir. Yorumda index almasi icin onemli tabiki. Emeginize saglik..

 • Barış(orduevi41)

  Elinize Sağlık Hem Sitedeki Düzen Saygı,Sevgi,Dostluk Hem de Makaleleriniz Gerektiği Yerlere Ulaşırız Hep birlikte Google vs de İlk Sayfaya Çıkarız.

 • Barış(orduevi41)

  Makale genel olarak chat,sohbet tutkunları vakit geçirmeye gelenler arkadaşlık dostluk vs için gelenlerin niye bulunduğu bu ortamlardaki aslında sanılandan daha iyi bir bağ olduğunun insanların bu veya benzer chat program siteleri ile de dostluklar arkadaşlıklar veya ask yaşadıkları mutlu olduklarini bizlere anlatıyor sunuyor emeginize sağlık teşekkürler

 • Bu kadar guzel kaleme alinamazdi. GErcekten GUZEL.OLMUS

 • Nedeni açık ve net. Tanitmak emek ister. O emekde sohbetiyi ekibinde var maaşallah..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?