Chat kurdu

Chat kurdu

Chat kurdu sohbette! Şimdi harika sohbet etmek için siz chatyap sevenlerin bir araya geldiği adresden herkese selamlar sunuyoruz. Chatin kurdu olurmu demeyin. Elbetteki olur.
Burada sevgimiz iyilik görünce artan, kötülük görünce eksilen birşey degil. Şahsen ben hep ayni sevgiyle yaklaştım insanlara.
Lakin yolun bu sohbette olsada, karşınızda sizi anlamayan birisi var ise, en iyi cevap susmaktır ozaman.
Insan ne kadar büyük ruhlu hissederse o kadar özgür olur chatyap adresinde.
Mesela bu gecenin ışığında, yağmurun gizemli yagisinda, kalbinizin her attığında ruhunuzun aradığı ne varsa sohbet kurdunda. Peki chatin kurdu size bir soru soruyor. Sizin hiç sohbet sitesi içinde varlığı, yoklugunuz olan bir aşkınız oldu mu? Benim oldu. İçinde kal saklayan, git deyislerim oldu. Ama denizi severken ben, dalgalarıyla sevmeyi öğrendim.
Bazen gizemli ve suskunum ama kırgın degilim. Ben hep kanlı güller büyüttüm, kendi sabır saksılarımda. Ben hep başkasını düşünen bir deli oldum chatin kurdu deyisim sırf bu yüzden.

Chat kurdu

Chat kurdu

Chat kurdu

Burada zaman hiç durmaz aslında. Geçmişe tarih, geleceğe gizem, yaşadığım anin ise armağan olduğuna inananlardanım.
Güzel bir gülü, fevkalâde geceyi, sadık durust harika bir dostu kim istemez ki? Şems-i Tebrizi ne demiş?
Önemli olan gülü dikeniyle, geceyi gizemiyle, dostu tüm derdiyle sevebilmektir. Çok doğru söylemiş Şems-i Tebrizi. Bu chat yap adreslerinde de, reel yaşantımızda da aynıdır.
Sende chatkurdu ile neşeli chat yaparak buradaki gülleri dikeniyle sevmeyi öğrenebilir, gecenin gizemini yaşayabilir, uzun lafın kısası fevkalâde dostluklardan reel yaşantına tasiyabilirsin.
Belkide neşeli chat de çocukluğundan beri rüyalarını delip geçen, uyandiginizda ise yanı başınızdan ayrılmayan gizemli ve solgun hüzne bir isim bulacaksınız sohbetiyi.org da.

Chat, sohbet

Ben buralarda öğrendimki kimi sevdiğin önemliymiş. Birbirini seven iki ınsan arasında Sanal da olsa gözle görülmeyen ipler var oluyormus. Buralarda uzun soluklu bir ilişki, bağ yada adına ne diyorsanız yoksa. Uzunca yolu göze almıyorsa insan kelebek olup uçamıyor.

Chatkurdu, chat kurdu sohbette, sohbette, harika sohbet, chatyap, chatin kurdu, chat, sohbet, sohbet kurdu, Şems-i Tebrizi, chat yap, neşeli chat,

Chat kurdu

Chat kurdu

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.054 okuma
12 Kasım, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Chat kurdu tabiri kendim icinde kullanabilirim yillardir irc sunucularinda parmak yormuş adamiz nihayetinde 😀 neşeli chat neşeli sohbet chat kurdu diyince ilk akla gelen sunuculardandir sohbetiyi.org 😀

  • evet insanlar ancak konuşarak anlaşabilirler burdaki chatyap amacıda birbirlerini seven veya birbirlerine acılamayanların bir sohbet kanalı gercekten liva arkadaşımız güzel bir konuya değinmiş buyurun gelin belki sizi sevende burda olur sohbetiyi ailesi olarak hayırlı bir işe vesile olmuş oluruz

  • Chat kurdu diye biz yillanmis chat yapanlara deriz. Sohbet kurdu olabilmek galiba yillanmak demek.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?