Burdur sohbet odaları

Burdur sohbet odaları nda Herkesin gülmekten konuşamayacağı bir arkadaşı olmalı bence. Şen  şakrak sohbetimize burdur sohbet de sohbetin en guzel, en âlâ adresi sohbetiyi.org da. Bizi sevmiş, bize inanmış ve güvenmiş birini hayal kırıklığına ugratmayiz. Sohbet odamızda burdurlu yada degil herkese yer var. İnsan kırılan kalbi için küsmeyi bulmuş. Bakmış affedemiyor susmayı bulmuş. Sizler susmayın sohbet edin diye kuruldu burdur sohbet odaları.

Burdur sohbet odaları

Sen neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar. Bizler sohbetiyi.org ve iyifm.org ailesi olarak sohbetcimize güvenli, bulunması kolay, sevmesinde olay olacak bir sohbet platformu oluşturduk. DEMEM OKI BIZ SOHBETCIMIZE GAYET SEVIYELI, SAYGILI VE HOŞ DAVRANDIK. ONLARDA BİZLERE OYLE. Sevgili sohbetcilerimiz aramiza geldikleri için teşekkür ederiz.

Bize her yer BURDUR değil, çünkü her yer BURDUR’UMUZ kadar güzel değil…! Diyen dostlarımız Siz Burdurlusunuz, Kartal gibi yalnız ama Aslan gibi guclusunuz. Idda ediyoruz bizim gibi güzel ve iyi sohbet sitesini ömür boyu seversiniz.

Burdurun nesi meşhur

Kısaca Burdur ilinin neleri meşhurdur diye sıralamak gerekirse; Burdur’un Bakırcılar çarşısında işlenerek süslenmiş bakır hediyelik eşyaları, “Burdur Alacası” adı verilen ve tamamen el tezgahlarında dokunan kumaşları çok meşhurdur.

Burdur ceviz ezmezi

Burdur sisi

Burdurun gezilecek yerleri olmaz olurmu elbette çok yeri var bakın kısaca bahsedelim burdur sohbet odaları makale okuyucuları mereklandi madem.

Sagalassos Antik Kenti, Burdur Arkeoloji Müzesi, insuyu magarasi,salda gölü, bakibey konağı, burdur golü, burdur ulu camii, 

Evet kısaca ondanda bahsettik ve gelelim yeniden ana makale sebebimiz Burdur sohbet odaları adı altinda Alçak gönüllü Kocaman yürekli İnsanların memleketi olan BURDUR.

Burdurlusunuz kardeş. Yörüksunüz. Zeybeksiniz. Efelerin harman oldugu yörenin teke yöresinin insanısınız. Her seyden önce TURKsunuz… NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…! Sohbet odalarımıza din, dil, ırk, ayrımı yoktur. Siz gerekse yabancı sohbet arayışında bile olsanız kapımız ardına kadar siz sohbet sevenlere elbette açık. Mobilden mirc den web den her şekilde edinebilirsiniz. Adresimiz www.sohbetiyi.org  sohbetin en kaliteli en erişilmez seviyeli sohbet adresi.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
803 okuma
25 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Burdur sisi mi su saatte aciktim ya emeginize saglik. Ama sis gecmeseydi keske.

  • Burdurlu olmanıza gerek yok Yabancıları merak edin, tanımadığınız kişilerle iletişim kurmak ufkunuzun genişlemesini sağlar.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?