Bizim mekan

Bizim mekan

Bizim mekan demek bizim için mutlulugun sohbetin adresi demek. Gordum ki sanalin derdi ben olmusum. Demekki zamaninda cok yer yapmisim akillarina. Akillara zarar derler ya ole galiba. Elalem cüzdanına koyarken biz yüreğimize koyuyoruz o yuzden olsa gerek. Aklıma geldiğinde karışıyor mevsimler diyebileceginiz birini bu sohbet sitesi nde bulabilirsiniz. Gözlerini düşündüğüm her yer sanki bir ilkbahar sabahı olmasini istiyorsaniz. Seninle yaşadıklarımız sevgilim, bir hikâyenin çok daha ötesindeydi diyebilmek icin. Biz seninle bir hikâyeydik. Mutlu bir hikâye. Sen benim en güzel hikâyemsin. Başlayan ve bitmesini asla istemediğim diyecegin biri icin www.sohbetiyi.org a sohbet sitesi ne sohbete gelin.
Bizim mekan da Aşk sevgisiz, emeksiz olmaz. Bu sohbet sitesi nde sevgidir ki karşılık beklenmez. Peki ya karşılık verilirse? Her taraf kendinden bir yürek katar ve harman başlar olmadık bir an…

Bizim mekan

Hayatta parayla alınamayacak en değerli şey bu sohbet sitesi nde; senin derdini kendi derdi gibi gören dostlar burada. Kardeşlik kan bağı zorunlu bizim mekanda da arkadaşlık dostluk can bağı, burada senin derdini kendi derdi gibi gören dosttur. Iyi gune aldanip herkeside dost sanmayin. Zaman zaman dost gorunen dusman coktur sanal sohbet sitesi nde. Ama bu sanal sohbet oleki Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasin. Kimsesiz zamanlarin yalnizliginda yaninda bu sohbet odası nda olan dostlarin yada aşkın neden olmasin. Siz sevgili sohbet eden www.sohbetiyi.org da sohbette kalın.

Mekan sohbet

Dostluklara mesken bu bizim mekan asklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yurektesin diyebilenlerin mekani burasi.
Bu sohbet odasında dostluk gül olmaktır, yaprağı ile de dikeni ile de.
Mekan sohbet de Dostluk iki yürek arasında akan bir nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler geldiği yeri de. Sizlerde mekan sohbet ile sohbetin keyfine varın. Www.sohbetiyi.org da bizim mekan mekan sohbet adresi. Mekan sohbet te Dost dediğin gidecek hiçbir yeri yokken sana sığınan değil, gidecek yeri varken senin yanında olandır. Sizde dostlugunuzu mekan sohbet ile gösterin. Www sohbetiyi.org ailesi…

Bizim mekan

Bizim mekan

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
878 okuma
11 Haziran, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

  • Bizim mekan Sohbetin En güzel Yeri tebrikler.

  • Bizim mekan sohbetin adresi olan http://www.sohbetiyi.org simdi mekan sohbet ve sanal sohbet de bir numara oldugunu gosterdi.

  • hem sohbet hem muhabbet hem dostluk arkadaşlık olarak güzel bir ortam emeginize saplık

  • Buna ek olarak, bir online kanalımız, Online Sohbet olanağımız var, fotoğraf galerisi. Anonim bir sohbet odasının çeşitli işlevlerinden yararlanmak için olumlu bir denge kurmanız için gerekir. Çevrimiçi harcanan süre ve sohbette yazılan mesaj sayısı için bonus puanı verilir. Bir başka deyişle, sohbet – size açılan keyifli bir eğlence için birçok fırsat daha önce hiç olmadığı gibi, İletişim kurun, tanışın, sınırlar olmadan eğlenin. Ve sanal bonuslar faydalı puanlara gidecek.

  • Burası bizim mekan türkiye, yurt dışı, farketmiyor din, dil, ırk, ayrımı yok. Her milletten sohbetci mevcut sizlerde bizim mekan da harika sohbet etmeye sohbetin iyi adresi sohbetiyi ye gelin.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?