Arkadaşça sohbet

Arkadaşça sohbet etmek kadar güzel  birşey daha yoktur bence. Gerek bir derdinizi, eşinizi,  babanızı, çocuğunuzu, vb kişiler hakkında dert mi yanacak ihtiyacınız  var yapmanız  gereken çok basit. Ister webten tabletinizden, telefonunuzdan, isterseniz bilgisayarınızda dilerseniz web ile dilerseniz  mirc ve mobil uygulama ile www.sohbetiyi.org adresine giriş yapabilir ve güzel Nickler alarak sohbet odamızda sohbetin alâsini edebilirsiniz.

Arkadaşça sohbet

Sitemizde kimler var kimler sizlere dostluk edecek mesela Sohbet kanalı  founderimiz var sivaslı Hanımağa sonra mobil founderimiz bu ara fazla gelmesede yogunluktan  Kaylaa var. Radyo founderimiz Rüzgâr ve cou founderi Nutella var. BedirhaN var sunucu sorumlusu, Rast var, orduevi41 var, Rastlanti bizlerle, Menatrib, Peri, Sumisali, GüNeŞ, TaneR ve adını sayamadığım  birçok user ve ekip arkadaşımız sizler için sohbetiyi.org  adresinde Arkadaşça sohbet için  bekliyor.

Arkadaş nedir? Bizim icin ARKADAŞ İki bedeni mesken tutmuş tek bir ruh dur.

Sevgili sohbet edenler Gerçek bir dost, başka yerde bulunmayı tercih ettiğinde sizin için orada olan bir kişidir. Sizlerde gerçek dost olmak için  Arkadaşça sohbet odası  na iyi sohbet odalarına www.sohbetiyi.org adresinden hemen girebilirsiniz.

Dost sohbeti

Gerçek dostluğun en güzel niteliklerinden biri anlamak ve anlaşılmaktır. Sohbet iyi de anlaşılmak ve anlamak istediklerinizi hepsi mevcut, seviyeli sohbet, aşk  sohbeti, arkadaş sohbeti, dost sohbeti, hemde hiçbir ücret ödemeden hem iyifm radyomuzdan isteklerinizi dinlerken hemde şahane sohbet ederken de oyun odalarımıza giriş yaparak istediğiniz gibi oyunlar oynaya bilirsiniz.

Dost sohbeti demek iyi bir dost edinmek demek. İyi bir dost ise kendinize verdiğiniz  buyuk bir armağandır.

İnsanın her daim özlediği, kavga ettiği, küstüğü ve bir de nazının geçtiği bir arkadaşı olmalı.

Sadık bir arkadaş on bin akrabaya bedeldir. Lafla değil, yürekle bağlılıktır dostluk. Yalnız anlarda, sohbetiyle yalnız olmadığını bilmektir dostluk…

BEN COK INSAN TANIDIM ARKADAS SOHBET SİTELERİNDE  O DOSTLARIM, ARKADAŞLARIM Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlardı. Gerçek arkadaş gerçekten onlarmış. 

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir ama asıl dost seni senden çok sevendir. Ben herşeyim dediğim ilkerimi, dost dediğim incilicek diye korkan wq mu, iyi olduğumu bilince mutlu olan Erjuyu; sanal kanal hayal değil hepsi gerçek var olan insanlar ve bilmukabele onlarda neysem onlarda bende odur. Sizlerde dost mu dost sohbetiyi istiyorsunuz yada arkadaşça  sohbet etmek mi? Bi dakikani almaz www.sohbetiyi.org.

Saygılarımla

Arkadaşça sohbet ve dost sohbet için tıklayınız

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
8 yorum
1.691 okuma
20 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?