Amasya sohbet odaları

Amasya sohbet odaları dedik basligimiza. Göklerde adı, yerde imzası, Şirin ile Ferhatı, elmada tadı var. Burası Amasya. Sevgili sohbet seven dostlarım elbetteki Amasyalilar bilirler ama ben bir Amasya li sohbetcimizden öğrendim eskiden ismi, ilk bilinen adı “Amaseia“‘ y mis. E bunun türkçesi de Amasya.

Amasya sohbet odaları

Her makalede dediğim gibi Amasya sohbet odaları siz değerli amasyalıların sohbet etmesi için hazırlanmış kaliteli ve ücretsiz bir sohbet sitesidir. Amasyamıza özel sohbet sitemizde Amasya ve çevresinde bulunan ve büyük küçük tüm ilerinde yaşayan genç yaşlı yetişkin her kafaya uygun arkadaşlıklar bulup yazılı ve mobil cihazlarınızdan kaliteli bir sohbet ortamı yaratıp bu harika web sitemizde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. amasya chat sitemizde oyun ve muzik kanallarında eğlenip harika dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun icin adresimiz sohbetin en iyisi olan sohbetiyi.org adresine ailemize hos geldiniz.

Amasya nesi meshur?

Burası Amasya burada durmak lazım, Amasya’da durmak için orada olmak lazım. Diyen sevgili Amasya sohbet arayışında olan dostlarımız. Bizler öğrendik ki sohbet edenlerin iş kendi aralarında Patlıcan Çullaması: denilen yemek mi desek ne desek bilmiyorum. Evimizde anamızın yapmis olduğu bilinen lezzet; patlıcan, biber ve domatesin kozlenmesiyle meydana gelen bir yiyecek.
Birde Şıngır Kebabı: Amasya ya özgü lezzetlerden dir. Bu kebabı fazlasıyla övgüler bende merak etmiyorum desem yalan olur. Tadı damağında kalan bir lezzete sahipmiş. Nasip olursa en kısa zamanda bir Amasya ziyareti edelim hem gezip görelim, hemde lezzeti ni yerinde tadalım ne dersiniz sevgili Amasya sohbet sevenleri ?

Amasya da neresi gezilir?

Amasya sohbet odaları

Gidelim dedik Amasya ya şöyle biraz sohbetten birazda araştırmak ile elde ettiğim güzel bilgileri siz Amasya sohbet odaları kullanıcılarına bildirelim istedim.
Kral kaya mezarları, Amasra kalesi, hazeranlar konağı, Şehzadeler müzesi, Amasya arkeoloji ve mumla müzesi, Amasya saat kulesi, Gümüşlü camii, Ferhat su kanalı, Altıntaş hamamı, Pirler parkı, müzeleri, kiliseleri, mağaraları vb birçok gezilecek görülecek yerleri mevcut olmakla beraber yorgunluğun üzerine guzel bir Şıngır Kebabı elbette yiyeceğiz.
Konaklar, kaleler, medreseler gezilip görülecek yerler fazlasıyla çok. Gelin birlikte guzel bir gezi plani haline getirelim belki bizleri karsilayan sen olursun sevgili makale okurumuz. Eee ne demisler Herşey güzel olsun istiyorsan ya kafan güzel olacak yada Amasya’da olacaksın. Bizlerde iyi sohbet in en guzel odası Amasya sohbet odası diyoruz. Siz sohbet edenleri www.sohbetiyi.org adreslerine bekliyoruz. Şimdiden sohbetiniz hoş ve bol olsun.

Saygılarımızla sohbetiyi.org ekibi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Barış(orduevi41)

    Sohbet İyideki Şehir Odaları Çokluğu Diğer Sitelere Göre Farlılık Bir Adım Önde Olmasını Sağlıyor Sunduğu Ortam ve içerisindeki Muhabbet Ve Kullanıcılar İle Sohberİyi Fark Yaratıyor Yaratmaya Büyümeye Devam Edicek Şüphesiz

  • Amasya deyince elma geliyor aklima ama sahane anlatmissin.

  • Elmalarini benim oglum cok seviyor, sahsen bende elma tercihini amasya yonunde kullaniyorum.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?