Alem sohbet

Alem sohbet

Alem sohbet sitesi denilince beni bir düşünce aldi. Alem nedir? Ben alem kelimesinin terim anlamini kuvvetli bir sekilde arastirdim. Dinimizce evren anlamini tasiyan bu kelimenin hayvan veya bitlilerin butunu oldugunu goruyoruz. Tarih olarak ise terim anlami alemin, bayrak manasında. Yani osmanlica alemin terim anlamı da bu şekilde. Peki ben neden alem sohbet sitesi diye bir makale yazıyorum. Bunun aciklamasina gelincede ben alemi dunya evren diye gördüğüm icin. Bu sohbet odası na da dunyadaki herkes giris yapabileceginden boyle bir makale dusundum. Dünya sohbet odası diyede ayriyeten yazmayi düşünüyorum ama yinede alem chat sitesi bizim için her dilin, her dinin bir arada olusudur. Sizlerde din, dil, ırk, ayrımı yapmadan alem chat sitesi ne www.sohbetiyi.org a gelin.

Alem sohbet

İlk Osmanlı bayrağı beyaz renkteymis. Nedeni ise Selçuklu Sultanı Alâeddin Keykubad tarafından Ertuğrul Gazi’ye gönderilen alemin beyaz renkte olması sebebidir. Sonrasinda bu ak sancak uzunca bir süre devam etmiştir. Kahire’nin zaptından sonra Yavuz’un otağının kapısına biri beyaz biri kırmızı iki bayrak dikildiği soyleniyor. Neyse cok uzatmicam lafi fazla, demem oki alem sohbet sitesi dünya sohbet ile simdi www.sohbetiyi.org da sizlerle. Alem sohbet sitesi hos sohbet edilebilmek için tercih edilmis en hoş sohbet sitesi. Www.sohbetiyi.org şimdi tam zamanı bayram sohbet ederken, Konya Sohbet Antalya sohbet Ankara sohbet İstanbul sohbet Eskişehir sohbet Adana sohbet Mersin sohbet Antep sohbet ve adını sayamadığımız birçok şehir sohbet imkanı bir araya getiren Alem sohbet odaları ile keyifli sohbet zamanı. Away Durumu: Kalbimin yanindayim diyebilmek için sizler de www.sohbetiyi.org a gelin.

Sehir sohbet

Sanal yada reel ortam,en büyük korkumuz yanlış anlaşılmak değil mi? Sizlerde yanlis anlasilmanin onune gecmek icin bizi tercih edin Eskişehir sohbet Adana sohbet Mersin sohbet Antep sohbet Konya Sohbet Antalya sohbet Ankara sohbet İstanbul sohbet az demeyin her sehir sohbet imkani sizinle bu sohbette. En hoş sohbet sitesi www.sohbetiyi.org da bayram sohbet i bile bile bulunmakta. Aradığınız ne varsa bu sohbet odasinda sende heyecani kacirma!
Saygılarımla Liva

Alem sohbet

Alem sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
910 okuma
20 Haziran, 2018

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • cok güzel bir ortam hem sohbet hem müzik keyfi sizlerle bekleriz sizleride aramızda görmeyi

  • hmmm süper olmuş

  • Yavaş yavaş bir dizin sohbet proje, konuşmak bir inceleme yazmak için bir sohbet bulabileceği bir portal dönüşür artırmak veya notunu düşürmek için bir sohbet için oy yöneticiler tasarımları başlar (sohbete grafik arasında değişen belirli hizmetleri sipariş yeteneğine sahip,

    Bugünkü katalogumuz, kaynağınızın tanıtımını yapmaktan veya kayıtlı olmadan  kendinizi tanıdıklarınızın  içine sokmaktan tamamen izin veren tek ve dürüst katalogdur . 

  • Alem sohbet sitesi ucretsiz uyeliksiz bedava sohbet hizmeti vererek chat odaları üzerinden sohbet etmeyi sağlayan en kaliteli sohbet platformu sohbetiyi.org sizlerde zaman kaybetmeden bir tikla gelebilirsiniz. Sohbetin tadına varabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?