Sonsuz Acı

rastgele sohbet

Sonsuz Acı

İçim kan aglarken gulmeye calısmak sımdılerde en ıyı yaptıgım sey olsada. Hiç bir acının sonsuz acı olmadıgını bıldıgım ıcın sanırım cok fazla takmamaya calısıyorum.

Tam bıttı yıkıldım katılımde bellı,katletme sebebıde derken,bir bakıyorsun tam kırıldıgın yerden yenıden tutuluyorsun hayata.Olmaz dediğimiz seler olurken,olur dedıklerımız hayal kırıklıkları ıle bırlıkte bı  yerlerde bı sekılde gun yuzune hasret bırakabılıyor.

Sonsuz Acı

Şimdilerde adı kadar aklımda olsada, hıc bır zaman adı oku emrı olmayacak şairin dediği gibi.. Gidersem kahraman olurum,kalırsam senın.. Gitti ve kahramanlıktan zıyade yuz kızartıcı bı suc ısleyen bır hırsız mısalı; ağrı sancı olarak kaldı anı defterınde..

Ölmek ve özlemek ne demek daha ıyı anladığımız su zamanda Sohbetiyi.Org’de saçma sapan dugu trafıgı yasadıgımız dogrudur. vazgecmek mi? Estagfırullah.. Sonuna kadar cekecegımız çilenin en başka hallerine bile muptela olarak kalacagımızdan bı an bıle şüphe duymadım asla..  Bir kere yurege dokunmaya gorsun bır kelime.. Bam teli dediğimiz nalet olası yerde atıyor kalbımız. Ve kursak dedıgımız kısımda dugumlenıyor butun hayallerımız.Yutkundukca bogazımıza batan herseyi gun gelip,bir bir kusacagız.. En azından dıleklerımız bu yonde.

Sonsuz Acı

Bir çok Sohbet Sitesinde tanıyıp,dizimizin dibine oturtcamız ınsanları alıpda yuregımızın dıbıne mahkum edersek,olacak olan seyoldukları yerı yadırgamaktır tamda burada hosgeldın acı,gozyası ve keder diyoruz..Esip gecen ruzgar gibi alıp gotursede duygularımızı taşlaşmamak adına yınede herseye ragmen sıcak bırakıyoruz iç sesimizi.

Sen gel de ıster kahır ol,ister lutuf dıyen bır adam varsa yanınızda.. Sırtınız yere gelmez,yuregınız yar’e gelir.. Tesellısı olmayan seylerı bile, sırf sız uzulmeyın,acımayın,acıtmayın dıye gulunc hale getırebılıyorsa bırılerı varsın kahır yaksın kavursun.. yalnız değilim ya der gecersınız. Buda oyle bıse.. Şukurler olsun varıgına dost bıldıklerımızın..

Nesimi’ye sormuslar, Yarin ile hoş musun?  Hoş olayım,olmayayım.. O yar beım kımene demıs.. Yar olmasada yara benım.. Çektiğim çilede,doktugum gozyasıda buyutuyor benı.. Çok sevdıgım bırı bugun bunu soyledı..  Ne diyoruz.. Guluyoruz işte; kimine yalandan,kimine inattan guluyoruz sadece..

Sohbetiyi.org’de bızlerle bırlıkte gulmek ıster mısınız? bekliyoruz.. Çıkın Çıkın gelin 🙂

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
887 okuma
15 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Emeğine ve yüreğine sağlık..Harika olmuş…

  • Cok Güzel olmus tmamen anlatmişsin.. ve cok iyi bişey oLmus. eline saglik.

  • Kimimiz acısını içine saklar kimimiz ağlar atar, kimimiz susar, kimimiz haykırır. Liva da acısını kaleme alarak atıyor sanırım. Emegine ve yüreğine sağlık sonsuz acı tarifi olmayan bir duygu Tam da liranın tarif edemediği gibi.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?