İtiraf ediyorum

İtiraf ediyorum

İtiraf ediyorum bu sohbet sitelerinin nasıl bir yer olduğunu siz sevgili sohbet edenlere. Büyük bir üzüntüyle söylemek zorundayız ki; artık hayat okulunun sıralarında beraber geçirdiğimiz bu zamanların sonuna gelmiş durumdayız. 

Çoğu zaman su sohbet siteleri içinde diyorum ki yar; ellerimi tutan ellerin, cennete götüren rehberim olsun. En büyük sırlarınızdan en komik anılarınıza, en hüzünlü anlarınızdan gördüğünüz yepyeni ülkelere kadar burada beraberce paylaştığımız itiraflarınızın asklarımızın, sevgilerimizin, dostluklarimizin, arkadaş diye bildiğimiz herşeyin sonuna geldik.

İtiraf ediyorum

İnsanın her daim özlediği, kavga ettiği, küstüğü ve bir de nazının geçtiği birisi olmalı. Ben çok birşey istemedim sevgili sohbet sevenler, Ne kimseyi bilerek kirdim ne de haksızlık ettim. Sadece verdigim değerini bilsinler, karşılığına dikkat etsinler istedim. Herkes zamana yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe. Her insan nefsinin çobanıdır. Nefsini özgür bırakırsan ya şeytan kapar ya da şeytanlaşmış insanlar. Simdi benim nefsimi kim kaptı sizce sevgili sohbet sevenler?

İtiraf ediyorum günü takip eden süreçte burada kurduğunuz arkadaşlıklarınızı kaybetmemeniz için elimden gelen herseyi yapan ben kaybettim. Zamani geldi asık olduğum adamı kaybettim, vakti zamanında dost dediklerimi kaybettim, ben bu sohbet sitelerinde insanlara olan güvenimi kaybettim. Hala eqolu diyorsunuz, bana kaybettiklerini geri verebilirmisiniz? Yada hiç siz sanal demeden aldırış etmeden gercekten sevebildiniz mi? Ah be güzel şubat sende aşk başka ona şüphem yok. Ama senin bende anlayamadigin birçok şey var.

Sohbetin gerçek yüzü

Gönlünü ve merhametini rota yapmış bir kadının gemisine bin. Batarsan orada bat diyorsun ya o güzel gönlüne. Gerçek yüzlerini görüp de uzaklaştığım insanlardan hep aynı şeyi duyuyorum ‘sen değiştin’. Evet ben değiştim. Peki sordunuz mu hiç neden degistim?

Sohbet sitelerinde olsun reel de olsun farketmez benim için kapı aynı. Bu hayatta kendini şah zanneden piyonlara prim verildiği sürece, insanlık mat olmaya mahkummus. Ben burada aşığım diyen adamın aldattığını, dostum diyenin arkamdan kazdığı kuyuları, yüzüme gülüp ardından özür diliyorum kahpe dedikleriniz duydum. İtiraf ediyorum İyi niyetli insanlar yalana çabuk kanarlar. Ama bil ki, onun da koruyup kollayanı var! Ben çok inandım insanlara şimdi itiraf sırası sizde ister yorum olarak yazin. Isterseniz www.sohbetiyi.org da sohbetimiz de itiraf edin. Peki şimdi siz söyleyin suç bende mi beni bu denli üzenlerdemi? 

Www.sohbetiyi.org dan saygılarımızla 

İtiraf ediyorum

İtiraf ediyorum

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
7 yorum
1.115 okuma
16 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (7 Yorum)

  • Sevgili subat ve Liva itiraflar guzeldir bazen. Insan hazir hissederse kendini herşeyi itiraf edebilir. Ama hakli liva birazcik sohbet siteleri eskisi gibi degil.

  • Sohbet Siteleri eskisi gibi olmayabilir ama insan her zaman insandır. Bu farkı görebilen herkes; zaten sohbet siteleri değişse de, asla değişmez.

    • Evet sohbet siteleri eskisi gibi değil sevgili şubat, ama biz eski sohbet edenler ne sevmekten nede güvenmekten vaz geçemiyoruz. Her seferinde kendi acimizi kendimiz bastırmaya alıştık nasıl olsa. Türküsü bile dillerde sevgili şubat Neler vermez idim onun uğruna. Gelse de konuşsak eskisi gibi. Giyinse kuşansa düşsek yollara. Sarılsak ağlasak eskisi gibi. Dinlemenizi tavsiye ederim…

  • İtiraf edesim geldi.ilk lisede basladım bu melede sonrasında keyfe dönüştü.derken yıllar yılları kovaladı ve hala devam ediyorum.Ama hep aynı terane yıllardır.birAtaSözü söyle demiş seversen sevilirsin (hep Sevilen olduk orası ayrı tabi)

  • Alıştık galiba sohbet siteleri nde kazık yemeye, daha yeni bir itiraf ediyorum sahnesine şahit olduk. Hoş itiraf edemedi, farkında olmadan kimin bizlere dost olduğunu anlayamadan deşifre etti kendini arkadaşımızın birisi. Dostu düşmanı ayırmak lazım haklısın Liva o yuzden sağlam adımlarla Sohbet topicimizin de dediği gibi…
    Uğraşamam DünümLe, DünümdekiLerLe. Ben Yarına Bakarım YanımdakiLerLe!!

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?