Sen anlat Karadeniz

Zulmetme karadeniz

Sen anlat Karadeniz dizisi, atv ekranlarında her çarşamba, izleyicileriyle bulusuyor. Siz sohbetci lerimiz izleme rekorları kıran bu diziden biraz bahsetmek istedik.

 

ATV’nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz başladı başlayalı eleştirilere maruz kalsa da reytinglerde geçtiğimiz hafta zirveye oturmuştu. Kısa sürede Atv ekranlarının sevilen dizisi haline gelen Sen Anlat Karadeniz, büyük beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Osman Sınav imzalı dizi, Reyting rekorları kırmaya devam ederken izleyici nerede çekildiğini merak ediyor.

 

Sen anlat Karadeniz

 

Sen Anlat Karadeniz dizisinde şiddet görmekte olan bir anne ve oğlunun hikayesi anlatılıyor. Nefes ve Tahir’in imkansız aşkını konu alan dizide, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in hikayesine yer veriliyor.

 

Sen anlat Karadeniz nerede çekiliyor

 

İsminden de anlaşılacağı üzere dizi Karadeniz Bölgesinde Karadradeniz de cekiliyor.

 

Çok büyük çoğunluğu Trabzon Vakfıkebir’de çekilen dizinin bazı sahneleri Ordu sınırları içerisinde de çekiliyor. Bu şehirlerdeki eşsiz güzelliklerin yansıttığı harika doğa manzaralardan da faydalanan dizi, seyirciye güzel açılardan iyi görüntüler sunmaya devam ediyor.

 

Evet sevgili sohbetiyi.org ailesi, sizlerde Karadeniz dizisi fenomenlerindenmisiniz? Sohbet ekibi olarak sizlere en guzel karadeniz dizisi diyebiliriz. Ayrıca Diriliş Ertugrul dizisiyle yarışmaktadıryarışmaktadır, izleyici rekoru için. Bir sohbetci makalemizde Diriliş Ertugrul uda kaleme elbette alacağız. Sadece ben Sen anlat karadeniz izleyicisi olarak, Atv ekranlarına minnacik kızıma uygun bir dizi olmadığı halde onun bile kilitlendigini, üstelik müziklerini sürekli youtube dan yada iyifm den dinlediğini belirtmek istedim.

Sizlerde ilk beş bölümü izledimediyseniz  tesvik ettik izlemeye siz sevgili sohbet edenimizide teşvik edelim. Hem belki sohbet odamizda sohbetimiz Sen anlat Karadeniz yorumlari olur. Yada olmadi bir Karadeniz sohbet odaları muzakeresi yapariz. Ilk bes bölüm ağlamaklı ve duygusaldi bakalim sonraki bölümler,nefes ve tahir askı nasil bir hal alacak ustelik vedat oğlunu kullanarak nefesi elde edebilecekmi? Hep birlikte sohbet ailesi ve ekibi olarak sohbetimiz Çarşamba günleri Atv de Sen anlat Karadenizle senlenir. Sizlerde makalemize düşüncelerinizi gerek dizi hakkında, gerekse sohbet platformunuz hakkinda bütün düşüncelerinizi ve sikayetlerinizi aktarabilirsiniz. O zaman ne diyoruz. Sohbetiniz hos olsun hoş kalın hoşçakalın. Yeniden onuncu bolumde ele almak dilegiyle…

Saygilarimla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
852 okuma
28 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Evet cidden izleme rekorlari kirmis. Ama iyi fikir olmus guncel diziyi makaleye almak…

  • Harika ya guzel yazimlar bunlar emek veriliyor. Hele sohbetiyinin sohbeti sahane ama Liva bu ara cok sessiz sadece makale yaziyor. Anlayamadım neyi var.

  • Sohbetimizin başlangıcını da sonunu da karşımızdaki kişiyle kurmak istediğimiz ilişki belirler. Sohbetimizi belli bir amaca ulaşmak için bir araç olarak görüp görmediğimiz de sohbetin niteliğinde önemli bir rol oynar. Ama her zmaanda sohbetimiz sen anlat karadeniz olmuyor yani.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?