Proxy Saldiri Mirc

Selam Arkadaşlar hoşgeldiniz.

Proxy Saldiri Mirc

bu konuyu açtim bakiyorum etrafimda Cogu insan nasil saldiri yaptıgımı irc lere nasl saldiri yaptıgımı ögrenmek istiyor.

Bi Cok Sunucuya Saldiri Yapıyorlar bende onun üzerine mirc Yaptım ve anlatmak isterim. Özelliklerini Öncelikle Bu yaptıgım Progamda Kesinlikle Proxy aramaniza Gerek yok Özelligi kendi Cekiyor.

Nasil mi Anlatmak isterim. ilk basda rar dosyasi olan Botnet__irc_.rar Dosyasini indir Sonra 2 tane nokta dosyasi olan degilde Botnet (irc Dosyasini ac Sonra önüne Botnet dosyasi iki defa gelicek iki kez botnet Dosyasina tikla O dosyalarin arasinda Mirc.exe Dosyasi cikar o dosyaya tikla Caliştir ve sag alt kısımda Mirc işaretini görüceksin O mirc işaretini cift tikla bi Sunucuya girmeye calişicaktir o üst köşeden iptal et ve Türkce Mirc v6.21 butona tıkla önüne CloneScripts Cikacak Ardindan ona tikla Önüne bitane progam acilicak işte o progam. Server Bölümüne Saldiricagin örnek irc.örnek.net şeklinde yaz Port bölümü genellikle bütün sunucularda acik olan port 6667 dir ona dokunma. Sonrasinda Nick liste tikla Browse ondan sonra Proxy girme dosyasindan nick.list i sec imputla ve o ikinci acilan penceriyi kapat Sonrasinda Resimde gösterdigim yere tikla proxy girme dosyasindan üctane dosya secicen örnek olarak resimde paylaştigim gibi Şu işaretledigim resimdeki.
Gibi Sonrasinda Nick liste tikliyoruz < nick list Proxy girme den nick list e tiklayin. Sonrasinda zaten Connet e tikladiginizda Saldiri yapabilirsiniz. ama sizlere önemli bi uyari vermek isterim.

Emek harcanan bi yere Saldiri yapilmaz kabul edilmez ama bagzi insanlar hak ediyor ciddi anlamda. Sunucu aciyorlar 50 Tl 100 Tl karsiliginda kendini Aga paşa zanneden insanlar var. sizde haklisiniz bi yerde bunu yapmak gerekir ama bi şey daha hatirlatiyim Sakın ola Sohbetiyi ye saldirmayin 🙂 zaten istesenizde saldiramassinz emek yiyenlerden olmayin.

Ücretsiz olan bu Sohbet sitesine siz degerli arkadaşlarimizi bekleriz. bu arada link paylaşmiyorum. hakmi bu demeyin. Sunucu içersine girin ve wq < nickini Sorun. benden gelip istediginiz zaman alabilirsiniz. ögrenmek istesenizde ben size ögretirim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.505 okuma
28 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?