Genç kızlarla sohbet

Genç Kızlarla Sohbet

Genç kızlarla sohbet bugün ne çok andım bu makale ismini. Az evvel Dua kanalda dioki fıstık gibi barut gibi kızlar capcanlı burada dio. Kendi kendime dedim ki kim kimi pazarlıyor? Yanlış anlaşılmasın asla öyle biri değil. Lakin dilin kemiği olmadığı gibi, türkçeninde birçok anlamı var.
Bir kadın olarak ben bunu düşündümse erkekler ne düşündü bakalım.
Sonra ardından kızlarla sohbet ya adımız LsD ile sohbet ediyorlar, tabii sinir tavan etti galiba Dua ydı yeniden barut dio pimi dio bide LsD dioki senin pimin cekikmi?
Yahu Dua seni seviyorum balımda. Bir erkekle edilecek muhabbet mi o.
Sevgili MonSteR başka şeylere bu kadar takılana kadar. Bunları görüp uyarsan. Neyse devam edelim konumuza.
Ben gene başladım galiba hem sevip hem dövmeye. Artık birşey demiyorum bu arada ben LsD ye.

Genç Kızlarla Sohbet

Genç Kızlarla Sohbet

Genç kızlarla sohbet

Mobil chat hayatı boyunca bitmez elbette yanlış anlaşılmalar. Hep diyorum yazılı sohbet nihayetinde. Sesli ve görüntülü sohbet gibi olmaz diye.
Burada kontrolu elinizde olan mutluluğu kabullenmek daha kolaydır. Ama ne olursa olsun kafanızın üzerindeki düşünceleri gideremiyorsunuz. Bazen belki bu korkunç bulutları sizinle gezdirmeyi bırakmalısınız.

Evrenin dört elementinden biri olan ateşin sizlerden uzak olmasını temenni ediyoruz mobil sohbet ailesi olarak.
Bu sabah erken uyanın yaşamanıza fark katmayı arzulayın. Taşıyacağınız o arzuyla hemen sohbetiyi.org adresine giriş yapın. Dosthane sohbet keyfi sizleri bekliyor.
Uzun ve büyük bir tatile çıkma planınız mı var o halde her boş vaktinde. Denizde, havada, karada elinizden ayıramadığınız o telefonunuzla hemen mobil sohbet zamanı.

Dosthane sohbet

Elbette bu özel dostluk hissiyatını sohbette yansıtmanızın katkısıyla. Ayrıca gezgin fakat çömert olan ruhunuzla bu çoşkuyu etrafınıza dosthane sohbet ile arkadaşlarınıza aşılayacağınıza eminiz.
Efsane bir şiirin sanki dizelerinde kaybolmuş gibi hissettim su anda kendimi.
Yorumum sadece bana yansıttığınız hissiyatın kaleme dökülmesiydi. Yazılı sohbet olması yazıların anlaşılmasına engel değilki.
Ve sizler dosthane sohbet sevenler hep gelin ki dostluğunuzla mutlu olalım.
Şimdilik burada sözlerime son verirken dilerim sizlerde mutlu kalın.

Genç Kızlarla Sohbet

Genç Kızlarla Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
809 okuma
14 Haziran, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?